کشور سازنده :

آلمان

شرکت وارد کننده :

______

نام کمپانی :

ولوو

سال تاسیس :

1927

فروش اقساطی ولوو

کمپانی ولوو یکی از معروفترین کمپانی های تولید ماشین های سنگین در جهان به شمار می رود و نمونه های اتوبوس و کامیون های این کمپانی سوئدی قابل اعتمادترین و بهترین خودروهای سنگین در جهان به حساب می آیند. این کمپانی در ابتدا در سال ۱۹۲۴ به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت بلبرینگ سازی اس کا اف  SKF آغاز به کار نمود که بعدها با بزرگتر شدن این کمپانی سهام آن جدا شده و کمپانی مستقلی ایجاد شد.

ایمن ترین خودروهای جهان

این کمپانی بعد از چند سال تصمیم گرفت علاوه بر خودروهای سنگین اقدام به تولید و عرضه خودروهای سواری و شاسی بلند نیز بکند و از تجربه ی بی نظیر خود در ساخت خودروهای فوق العاده در این مسیر استفاده کرد. این کمپانی بهترین و پیشرفت ترین مرکز تست و بررسی ایمنی خودرو را دارد و بسیاری از کمپانی ها برای تست و بررسی ایمنی خودروهای خود از کمپانی ولوو کمک می گیرد. همه ی این‌ها باعث شده تا ولوو برای چند سال متوالی عنوان ایمن ترین خودروی جهان را از آن خود کند.

در سال ۱۹۹۹ بخش خودروهای سبک کمپانی ولوو به ارزش ۶ میلیارد دلار به شرکت فورد واگذار شد اما این کمپانی نتوانست از این شرکت آنطور که باید حفاظت کند و در سال ۲۰۱۰ با ضرری بسیار زیاد مجبور شد این بخش را با قیمت ۱.۸ میلیارد دلار به کمپانی چینی جیلی بفروشد.

تولیدات ولوو در چین

 در حال حاضر کمپانی جیلی توانسته به بهترین نحو ممکن اقدام به ساخت و تولید خودروهای با برند ولوو نماید و با کیفیت های بسیار بالا نمونه های تولیدی ولوو در چین را به اروپا و آمریکا صادر کند. جیلی توانسته ارزش این کمپانی را در این سالها بسیار بالا ببرد. کمپانی پل استار polestar زیر مجموعه ی ولوو به حساب می آید و وظیفه تولید خودروهای برقی کمپانی ولوو بر عهده ی این شرکت است.

از جمله خودروهای تولیدی کمپانی ولوو می‌توان به xc۴۰، xc۶۰ ، xc۹۰ به عنوان خودروهای شاسی بلند وی ۴۰ و وی ۶۰ و وی ۹۰ به عنوان خودروهای استیشن و اس ۶۰ و اس 90 به عنوان خودروهای سواری این کمپانی  اشاره نمود.

بهترین خودروهای ولوو

 خودروی ایکس سی ۶۰ چندین سال متوالی توانسته عنوان ایمن ترین خودروی شاسی بلند دنیا را از آن خود کند و همچنین نمونه ایکس سی ۹۰ نیز جزء ایمن ترین و لوکس ترین شاسی بلند های دنیا به حساب می آید.

بسیاری از اختراعات خودرویی در دنیا که مربوط به ایمنی سرنشینان می‌باشند نیز توسط این کمپانی انجام شده و گسترش یافته اند. همه ی این ها یعنی کمپانی ولوو به هیچ چیزی بیشتر از از جان سرنشینان اهمیت نمی دهد. همچنین این کمپانی گفته تا سال ۲۰۳۰ خودرو هایی تولید خواهد کرد که هیچکس در آن ها جان خود را از دست نخواهد داد.  همچنین این کمپانی بیان کرده تا سال ۲۰۳۰ تمامی تولیدات این کمپانی برقی و دوستدار محیط زیست خواهند بود.

خودروهای ولوو در ایران

از جمله  خودروهای ولوو که در ایران وجود دارند می توان به CV40,CV60,C70,xc60 و XC90 اشاره نمود.

خودروهای سری C ولوو جزء تنها خودروهای ۵ سیلندر جهان به حساب می‌آیند و خودروی ایکس سی ۹۰ از جمله گرانترین شاسی بلند های ایران به حساب می‌آید و با خودروهایی همچون لندکروز در رقابت است.

فروش اقساطی ولوو XC90

شرایط خرید اقساطی و قیمت ولوو XC90

xc۹۰ خاص ترین، گران ترین و پرفروشترین محصول کمپانی ولوو به حساب می آید. مهمترین ویژگی xc۹۰ را می توان آپشن های بسیار زیاد امنیتی این خودرو قلمداد نمود. این کمپانی سوئدی هر ساله مبالغ بسیار زیادی را صرف تحقیقات در زمینه ایمنی سرنشینان می نمایند و نتیجه این اقدامات، شاهکاری مانند ایکس سی ۹۰ شده است. جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی و نقد ولوو XC90 و همچنین مشاهده شرایط فروش XC90  کارکرده، با ما تماس بگیرید.