فروش مطمئن و آسوده خودروی شما

فروش مطمئن و آسوده خودروی شما

فروش خودروی شما (فوری و سریع و بی واسطه)

تیم اتوخسروانی با هدف تسهیل فرآیند فروش خودروی شما، اقدام به فروش آن می نماید. در این طرح ما به عنوان تسهیل گر و معتمد معامله‌ی طرفین، خودروی شما را با بهترین شرایط بفروش می رسانیم تا شما با اطمینان خاطر و آسایش، درگیر مراحل پیچیده مالی و حقوقی فروش خودرو نشوید.

همچنین با توجه به شرایط کنونی بازار که تقاضای خرید اقساطی خودرو بالا رفته است، در جهت تسهیل مراحل فروش خودروی شما، اتوخسروانی شرایط را طوری فراهم کرده است که در صورت فروش خودروی شما به صورت اقساطی، تسویه حساب شما به صورت نقدی انجام گیرد. در صورتی که تمایل دارید خودروی خود را برای فروش به ما بسپارید با شماره 48421-021 تماس حاصل فرمایید؛ و یا فرم فوق را تکمیل نماید.

مراحل فروش خودرو سریع و آسان Selling Steps

1 ثبت درخواست فروش خودرو
شما می توانید با تکمیل کردن فرم فوق و یا تماس با شماره 02148421 درخواست خود را ثبت نماید.
2 مشاوره کارشناسان
پس از ثبت درخواست، مشاوران اتوخسروانی با شما تماس گرفته تا با ارائه توضیحات و مشاوره‌های لازم، درخواست شما را پیگیری نمایند. سپس با هماهنگی، کارشناس مربوطه اعزام و یا به صورت حضوری در شعب اتوخسروانی خودرو بازدید و کارشناسی می شود.
3 کارشناسی خودرو و قیمت گذاری
کارشناسی بدنه و فنی خودرو در محل شما یا به صورت حضوری در شعب اتوخسروانی صورت گرفته و متعاقبا قیمت پیشنهادی فروش به شما اعلام می گردد. سپس به صورت اختصاصی خودرو آگهی شده تا خودروی شما به بهترین و مطمئن ترین شرایط به فروش رسانده شود.
4 فروش، پرداخت وجه و انتقال سند
پس از توافق با یکی از مشتریان و تایید قیمت خودرو از طرف شما، پرداخت وجه،‌ نقل و انتقال سند و غیره به صورت توافق دوطرفه صورت می پذیرد.

ویدئوی آشنایی با فروش خودرو در اتوخسروانی

نظرات مشتریان درباره فروش خودرو در اتوخسروانی Customers

سوالات متداول FAQ

برای فروش خودرو حتما باید خودرو به شعب تحویل داده شود؟

خیر، الزامی وجود ندارد. خودروی شما می تواند در محل شما کارشناسی شود، سپس به صورت اختصاصی خودرو آگهی شده تا خودروی شما به بهترین و مطمئن ترین شرایط به فروش رسانده شود.

کارشناسی خودرو به منظور فروش هزینه دارد؟

خیر، هیچ گونه هزینه‌ی از مشتریان گرامی دریافت نمی شود.

قیمت گذاری خودرو براساس چه اصولی انجام می شود؟

کارشناسان اتوخسروانی همواره در حال رصد بازار هستند و با در نظر گرفتن شرایط خودرو و گزارش کارشناسی، خودرو را ارزیابی و قیمت گذاری می کنند. و در نهایت قیمت به فروشنده اعلام می شود تا به توافق مناسبی برسند.

فروش خودرو حداکثر چقدر زمان می برد؟

فروش خودرو شما در اتوخسروانی بین 3 تا 5 روز زمان می برد.

چرا اتوخسروانی انتخاب کنم برای فروش ماشینم؟

اتوخسروانی خدمات و ضمانت هایی روی خودروی شما قرار می دهد که در کنار اطمینان خاطر و آرامش برای فروشنده، ارزش مضاعفی را برای خودروی ایشان ایجاد می کند که به فروش سریع تر و با شرایط بهتر آن کمک خواهد کرد.

+ کارشناسی فنی، کارشناسی رنگ و بدنه خودرو و کارشناسی اصالت شاسی و موتور
+ آگهی اختصاصی خودروی شما
+ یکسال گارانتی تعویض خودرو، گارانتی مغایرت یک هفته ای، یکسال گارانتی موتور و گیربکس برای خریدار خودرو
+ کارت VIP خدمات برای خریدار خودرو

بدیهی ست که تعهدات این خدمات به عهده اتوخسروانی می باشد.

×
منو