فروش اقساطی خودرو یکی از راهکارهایی است که کمپانی های مختلف جهان برای رفع مشکل قیمت بالای محصولاتشان و همچنین افزایش فروش خود در برابر رقبا انتخاب نموده اند. فروش اقساطی خودرو موجب شده کمپانی های تولید خودرو بتوانند شرایط خرید خودرو اقساطی را برای دوستداران خودروهایشان فراهم اورند و بدین وسیله فروش خودروهایشان را افزایش دهند.

مجموعه نمایندگی های خسروانی با نام تجاری “اتوخسروانی” با بیش از ۴۵ سال سابقه در حوزه نمایندگی و فروش خودرو، جهت جلب رضایت و ارائه خدمات ویژه به متقاضیان خرید خودرو با شناسایی و نیاز سنجی مشتریان، با همکاری سیستم بانکی کشور، تسهیلات ویژه ای را برای گروه های مختلف شغلی در نظر گرفته است تا با جلب رضایت و افزایش امکان خرید، شرایط سهل تری را فراهم آورد.

اتوخسروانی با کسب عناوین ارزشمندی همچون رتبه برتر فروش محصولات سانگ یانگ در سه سال متوالی، کسب نماینده ممتاز شرکت آرین موتور ( میتسوبیشی )، کسب لوح تقدیر از سازمان محیط زیست جهت حمایت از حفظ و نگهداری مناسب از محیط زیست، کسب رتبه برتر فروش محصولات هیوندای، کسب رتبه برتر خدمات پس از فروش محصولات مدیران خودرو و … مفتخر است که یکی از ساده ترین و کم دردسر ترین شرایط را برای خرید اقساطی خودرو در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد.

این مجموعه با دارا بودن ۸ شعبه در سطح تهران، خدمات ویژه ای به مشتریان در صدد ایجاد بهترین شرایط برای فروش اقساطی خودرو ارائه می دهد.

مزایای خرید اقساطی خودرو از اتوخسروانی

از جمله مزایا، ارائه تسهیلات تا سقف ۷۰ درصد مبلغ خودرو، بدون نیاز به دسته چک و آزاد بودن سند خودرو برای خریدار، طی اقساط بلند مدت ۶۰ ماهه می باشد.

متقاضیان این طرح علاوه بر مزایای فوق، از سایر امتیازات و خدمات ویژه خرید از اتوخسروانی نظیر: یک سال گارانتی تعویض، ۸۰% تخفیف بیمه بدنه، ارسال رایگان خودرو به سراسر کشور، کارواش رایگان، طرح ویژه نوروزی خودرو جایگزین، هوم سرویس، شعبه سیار، عضویت در باشگاه مشتریان و بهره مندی از مزایای آن و سایر امتیازات بهره مند می گردند.

در این مجموعه شما می توانید انواع خودرو های خارجی را با شرایط اقساطی متفاوت بلند مدت خریداری نمایید.

شرایط خرید اقساطی خودرو

مجموعه اتوخسروانی به منظور تسهیل هرچه بیشتر خرید اقساطی خودرو به گروه بندی مشاغل زیر طرح تسهیلات بانکی ارائه می دهد تا به ساده ترین شکل ممکن بتوانند به خودروی دلخواه خود برسند:

پزشکان متخصص، فوق تخصص، دندان پزشکان، پزشکان عمومی، روانپزشکان، دامپزشکان، داروسازان، ماما ها، پزشکان دارای کلینیک و آزمایشگاه اعم از رادیولوژی و… .
اعضای هیئت علمی از درجه، دانش یاری، استاد یاری و … .
وکلا، کارشناسان رسمی دادگستری، سر دفتران اسناد رسمی و … .
تولید کنندگان، افراد دارای پروانه کسب و … .
خلبانان و نا خدا ها
کلیه مشاغل آزاد به شرط ارائه سند ملکی و گردش حساب
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شعب یا از طریق وب سایت اتوخسروانی به نشانی www.autokhosravani.com تماس حاصل نمایید.

شرایط فروش ویژه بی ام و

فروش ویژه بی ام و ۲۱۸

فروش ویژه بی ام و ۲۱۸

فروش ویژه بی ام و ۲۳۰ کروک

فروش ویژه بی ام و ۲۳۰ کروک

فروش ویژه بی ام و X1

فروش ویژه بی ام و X1

فروش ویژه بی ام و ۷۳۰

فروش ویژه بی ام و ۷۳۰

فروش ویژه بی ام و ۳۲۰i

فروش ویژه BMW 320I 2018

شرایط فروش ویژه بی ام و

فروش ویژه مینی کلاب من

فروش ویژه مینی کلاب من

مشاوره جهت خرید خودرو
شعبه نیاوران : ۲۲۲۹۹۰۱۵
شعبه کاشانک:۲۶۱۱۱۱۹۷
شعبه کاشانی : ۴۴۰۰۴۳۵۵
شعبه بام لند : ۴۰۴۴۷۸۴۱
شعبه هنگام : ۷۷۲۴۱۲۶۱
شعبه پاسداران : ۲۶۱۵۴۵۰۱
شعبه عباس آباد : ۸۸۷۰۰۲۸۹