خرید اقساطی بنز ( Benz )

از جمله خودروهای بنز موجود در ایران می ‌توان مدل های مختلف بنز C کلاس یا همان خودروهای کوچک شهری، مدل های مختلف بنز E کلاس یا همان سدان های اقتصادی، مدل های مختلف بنز S کلاس که نمونه های فوق لوکس بنز هستند و همچنین خودروهای شاسی بلند این کمپانی یعنی G کلاس اشاره نمود. که هر کدام شاهکاری طراحی و مهندسی در بین رقبای خودش به حساب می آید. گرانترین خودروی موجود در ایران به گفته بسیاری از افراد خودروی بنز اس ال اس بلک ادیشن پلاک ملی است که با قیمت های نجومی به رقابت با فراری پلاک ملی از لحاظ قیمت می پردازد. برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی بنز فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اتوخسروانی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند. پیش از ادامه، راهنمای زیر را مطالعه کنید.

 


آگاهی از قیمت روز انواع بنز

قیمت بنز (همه مدل های بنز)

سایر اقساطی های بنز

خرید اقساطی بنز (همه مدل های اقساطی موجود بنز)


 

برای مشاوره رایگان جهت خرید این خودرو با ما در تماس باشید.

09120406349

فرم درخواست خرید اقساطی بنز

فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت کارشناسان و متخصصین ما با شما تماس بگیرند.
بنز C200 اقساطی

خرید اقساطی C200

یکی از بهترین سدان های موجود در ایران بنز C200 تولید مرسدس بنز است که فروش خوبی در بازار ایران داشته و دارد و در بازار ایران با قیمت های میلیاردی خرید و فروش می شوند. برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی بنز C200 وارد لینک زیر شوید.

بنز c350 اقساطی

خرید اقساطی C350

بنز C350 در سال 2007 معرفی شد که تفاوت بسیاری با کلاس قبلی خود یعنی C200 را دارند.  بنز C350 در سه تیپ کلاسیک، آوانت گارد و الگانس تولید و عرضه شده است. برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی بنز C350 وارد صفحه زیر شوید.

بنز CLA اقساطی

حرید اقساطی CLa

مدل وارد شده به بازار ایرا یعنی CLA45 بدون شک خاص ترین بخش خودرو را می‌توان قوای محرکه آن دانست. طراحی داخلی سی ال ای کاملا شبیه طراحی داخلی مرسدس بنز های کلاس c در سال ۲۰۱۴ است. برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی بنز CLa وارد صفحه زیر شوید.

بنز E مونتاژ

خرید اقساطی بنز E مونتاژ

بنز E مونتاژ با همکاری ایران خودرو و شرکت مرسدس بنز در اوایل دهه هشتاد تولید و عرضه شد. شرکت ستاره ایران که توسط مرسدس بنز تاسیس شد به عنوان نماینده فروش بنز سری E در سال 1385 با نام رسمی W211 معرفی شد. برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی بنز E مونتاژ وارد صفحه زیر شوید.

خرید اقساطی e250

خرید اقساطی بنز E250

بنز E250 جزو سدان های لوکس در ایران محسوب می شود که با منع قانون واردات، از واردات آن جلوگیری شد. بنز ای 250 با توجه سطح امکانات و مسائل ایمنی جزو خودروهای لوکس در ایران به حساب می آید. برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی بنز E250 وارد صفحه زیر شوید.

خرید اقساطی e350

خرید اقساطی بنز E350

بنز E350 یکی از خودروهای قدرتمند و لوکس بازار خودرو است.  بنز E350 به صورت کروک، سدان و کوپه وارد بازار خودرو ایران شده است که یک سدان لوکس و مناسب برای رانندگی شهری, مسافرت و استفاده روز مره است. برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی بنز E350 وارد صفحه زیر شوید.

بی ام و S350

خرید اقساطی بنز S350

مدل‌های 2006 تا 2008 این خودرو بسیار زیاد در بازار خودروی ایران خرید و فروش می‌شوند اما مدل ‌های بالاتر به ‌ندرت و به‌ سختی یافت می‌شوند. برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی بنز S350 وارد صفحه زیر شوید.

خرید اقساطی بنز SL

برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی بنز SL وارد صفحه زیر شوید.

خرید اقساطی بنز SLK

برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی بنز SLK وارد صفحه زیر شوید.

آگاهی از قیمت روز انواع بنز:

قیمت بنز

×
منو