مینی کوپر کانتریمن پلاگین هیبرید

مینی کوپر پلاگین هیبرید ، کوچولوی چهار چرخ متحرک

نسخه پلاگین هیبرید مینی کوپر کانتریمن ۲۰۱۹ آماده ی عرضه به بازار شده است. مینی کوپر پلاگین هیبرید اس ای آل4 ( SE-ALL4 ) قدرتمند ترین مینی کوپر کانتریمنی است که شما می‌توانید بخرید و ۳۲ اسب بخار بیش از مینی کوپر s قدرت دارد.

قیمت پایه این خودرو ۳۷ هزار دلار است و در گرانترین مدل چیزی حدود ۴۶ هزار دلار قیمت دارد. البته در نسخه‌هایی که از پکیج های جان کوپر ورک استفاده می‌کنند ممکن است این قیمت بالاتر نیز برود.

این خودرو برای چرخهای جلو از موتور بنزینی و برای چرخهای عقب از موتور الکتریکی استفاده می کنند که موجب گشته سرعت و شتاب خوبی را دارا باشد.

مینی کوپر هیبرید تنها با استفاده از موتور الکتریکی اش می‌تواند 20 کیلومتر حرکت نماید که در مقایسه با رقبایی مانند تویوتا پریوس عدد بسیار ناچیزی محسوب می شود. این خودرو با توجه به سایز کوچک اش یک خودروی هیبریدی متفاوت از دیگر خودروهای هیبرید محسوب می شود.

مینی کوپر کانتریمن هیبرید

قدرت چرخ های جلو از یک موتور یک و نیم لیتری ۳ سیلندر توربوشارژ تامین می شود و موتور الکتریکی نیرو را فقط به چرخ های عقب انتقال میدهد که دو موتور در کنار هم یک خودروی چهار چرخ متحرک را برای شما مهیا می کنند. دو موتور موجود در مینی کوپر پلاگین هیبرید در مجموع می‌توانند ۲۲۱ اسب بخار قدرت و 385 نیوتون متر گشتاور تولید نمایند که برای رسیدن به سرعت ۱۳۷ مایل بر ساعت کافی هستند.

این خودرو می تواند در عرض کمتر از هفت ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. این عدد بدون شک عدد مناسبی برای  رقابت با هاچبک های تندوتیز نیست اما به نسبت دیگر مدل های مینی عدد قابل قبول و خوبی است و حتی از تویوتا پریوس هم سریعتر و چابک تر است.

مینی کوپر کانتریمن هیبرید

طول این خودرو حدود 430 سانتی متر است که موجب میشود در شلوغی های شهری بتوانید آن را در جاهای کوچک به راحتی جای دهید و یکی از مشکلات عمده ای که خودرو های بزرگ در شهر های  شلوغ دارند شما با این خودرو نداشته باشید. در عین حال در داخل خودرو شاهد فضای به نسبت مناسبی هستیم و با وجود کوچک بودن خودرو وضعیت صندلی ها راحت و رضایت بخش هستند.

از طرفی خودروهای پلاگین هیبرید و برقی با توجه به اینکه سروصدای کمی دارند و مصرف سوخت پایینی دارند و شهر را آلوده نمیکنند بسیار گزینه های مناسبی برای تردد در داخل شهر هستند اما نباید منکر این قضیه شد خودروهای هاچ‌بک مانند فورد فوکوس و فولکس‌واگن گلف بدون شک بسیار سواری لذت بخش تری دارند و مینی بسیار در رقابت با این خودروها کار دشواری را پیش رو دارد.

مینی کوپر هیبرید

در کل می‌توان گفت که اگر می‌خواهید در چیزی بهترین باشید این خودرو مناسب شما نیست اما اگر می‌خواهید همه چیز را در کنار هم و در حد متوسط داشته باشید این خودرو کاملاً برای شما ساخته شده.

از جمله آپشن های خودرو می‌توان به سیستم ورود بدون کلید، درب صندوق برقی، سقف پانارومیک، گرمکن صندلی های جلو، سیستم صوتی تصویری مخصوص مینی، سیستم کمک راننده، سیستم صوتی هارمن کاردن، رینگ های ۱۸ اینچی آلومینیومی، سیستم تصویری تاچ با امکان اتصال تلفنهای اپل و اندروید، شارژر وایرلس تلفن همراه و سیستم پلاگین هیبرید پیشرفته اشاره نمود.

داخل مینی کوپر کانتریمن هیبریدمینی کوپر کانتریمن پلاگین هیبرید

در کل می‌توان گفت که هرچه را از یک خودروی پلاگین هیبرید انتظار دارید این مینی کوپر برای شما فراهم می کند و می توان این خودرو را مناسب افرادی دانست که یک خودروی خاص باحال و در عین حال دوست دار محیط زیست می خواهند.

مینی کوپر پلاگین هیبرید

مدل های متفاوت مینی را میتوانید در اتوخسروانی مشاهده نمایید.

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه

میخواهم نظر خود را در این مورد بنویسم
خرید اقساطی قیمت صفر قیمت کارکرده چه خودرویی؟ مشاوره رایگان