قیمت خودرو
از
تا

آگهی های خرید و فروش خودرو بایک

خرید بایک (baic)

آگهی های درج شده در صفحه آگهی های خرید و فروش خودرو بایت در سایت اتوخسروانی مورد تائید ماست. در صورتی که به هر دلیلی بایک مورد نظر خود را در بین آگهی ها مشاهده نکردید و یا قیمت در آگهی درج نشده بود، از طریق شماره 48421-021 با کارشناسان اتوخسروانی تماس حاصل نمائید و یا از طریق فرم قرار گرفته در صفحه ” تماس با ما “ درخواست خود را ثبت نمائید.

قیمت بایک 

باتوجه به شرایط بازار قیمت ها ممکن است به صورت روزانه تغییر کنند به همین منظور برای استعلام قیمت خودرو بایک میتوانید در چت آنلاین همین صفحه از کارشناسان ما استعلام قیمت بایک را دریافت کنید.

خرید اقساطی بایک (baic)

در اتوخسروانی امکان خرید انواع مدل‌های برند بایک ( baic ) به صورت اقساطی و نقد وجود دارد. در حال حاضر بایک جز خودروهای اکونومی در بازار ایران به حساب می آید از خصوصیات مهم خودروهای بایک بادوام بودن آن‌هاست در حال حاضر سابرینا، بایک x25 و سنوا در بازار ایران خرید و فروش میشود.

خرید خودرو کارشناسی شده بایک

خوشبختانه در اتوخسروانی میتوانید با خیال راحت اقدام به خرید خودرو بایک کنید چراکه مجموعه اتوشناس که یک مجموعه تخصصی در زمینه کارشناسی و خدمات خودرویی است کارشناسی خودروهای مجموعه اتوخسروانی را انجام میدهد و پیش از معامله خودروهای بایک برگه کارشاسی خودروی مورد نظر به شما ارائه میشود.×
منو