قیمت خودرو
از
تا

قیمت اکسنت

معرفی اکسنت
هیوندا اکسنت در بین سایر نسل‌های هیوندا از جمع‌وجور ترین نسخه‌ها هست که نسل دوم این خودروها به اسم هیوندا ورنا به بازار جهانی راه پیدا کردند اما این نسل یعنی نسل چهارم به نام هیوندا اکسنت در بازارهای جهانی و کشور ما ایران،یافت می‌شود.

نسخه‌ی اولیه‌ی این سری از خودروهای هیوندا در سال ۱۹۹۴ میلادی به بازارهای جهانی راه پیدا کرد و از همان ابتدا به دلیل قیمت مقطوع آن و کیفیت مناسبش توجهات را به‌طرف خویش جلب نمود. هیوندا اکسنت 2015 به‌یک‌باره شورونشاط را در به این سری از خودروها بخشید، هیوندا اکسنت از ریز نقش‌ترین نسخه‌های کمپانی هیوندا هست، که نسل دوم این خودروها به اسم هیوندا ورنا به بازار جهانی راه پیدا کردند اما این نسل یعنی نسل چهارم به نام هیوندا اکسنت در بازارهای جهانی و کشور ما ایران،یافت می‌شود.

اگر به دنبال خرید هیوندای اکسنت مونتاژ هستید از راهنمای زیر کمک بگیرید:
قیمت اکسنت مونتاژ 97
قیمت اکسنت مونتاژ 98
قیمت اکسنت 2014
قیمت اکسنت 2015
قیمت اکسنت 2016
قیمت اکسنت 2017
قیمت اکسنت 2018

هرچند مدلهای قدیمی هیوندای اکسنت در بازار ایران چندان شناخته شده نیستند اما جالب است بدانید هیوندای ورنا که حدود ۱۵ سال پیش وارد بازار ایران شده بود، در واقع نسل دوم هیوندای اکسنت است. هیوندای ورنا نیز در بازار ایران به صورت مونتاژ عرضه شد و به دلیل قیمت مناسب، توانست با خودروهای ایرانی رقابت خوبی داشته باشد. هیوندای ورنا در کنار هیوندای آوانته جزء اولین مدل‌های هیوندای بودند که در بازار ایران بسیار مورد پسند قرار گرفته و نام هیوندایی را بر سر زبان‌ها انداختند. بعد از مدتی واردات سانتافه، این محبوبیت را به شدت افزایش داد و هیوندای به یک برند محبوب در بازار ایران تبدیل شد.

نسل سوم هیوندای اکسنت در بازار ایران چندان شناخته شده نیست زیرا تعداد بسیار کمی از آن به صورت شخصی وارد بازار شده و شرکت مشخصی به صورت عمده آن را وارد نکرده است. اما نسل چهارم کاملا متفاوت است و بیشترین تعداد اکسنت های موجود در بازار ایران از نمونه‌های نسل چهارم هستند. از طرفی کرمان موتور نیز مدل های نسل چهارم این خودرو را مونتاژ کرده. به همین دلیل نسل چهارم هیوندای النترا در مدلهای مونتاژ و وارداتی در بازار حضور دارد. در سال ۲۰۱۷ نسل پنجم این ماشین رونمایی شد اما به دلیل محدودیت های وارداتی به بازار ایران راه پیدا نکرد.

×
منو