قیمت خودرو
از
تا

قیمت جنسیس

جنسیس (Genesis)
هیوندای جنسیس و آگهی های مربوط به آن را در انواع نسخه ها با کارکردها و رنگ های مختلف در این صفحه درج شده است.
خرید جنسیس صفر و کارکرده
در صورتی که خودروی مطلوب شما در بین آگهی‌ها نبود، از طریق فرم قرار گرفته در صفحه “تماس با ما” درخواست خود را ثبت نمائید تا کارشناسان اتوخسروانی در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا از طریق شماره 48421-021 با ما تماس بگیرید.

لینک های مهم برای دسترسی سریع تر
قیمت جنسیس 2010
قیمت جنسیس 2011
قیمت جنسیس 2012
قیمت جنسیس 2013

در سال 2008 شرکت هیوندا برای عرض‌اندام در میان بازار جهانی خودرو،هیوندا جنسیس را معرفی کرد که توجه بسیاری از خودرو دوستان را به خود جلب کرد.هیوندا جنسیس 2011 در حالی وارد بازار رقابت با خودروهای لوکس شد که در برخورد اول همگان را به یاد مرسدس بنز می‌اندازد. پیدایش خلقت زندگی از بی‌جانی است. خب، شاید هیوندای در سال 2008 که جنسیس را معرفی کرد، بی‌جان نبود، اما این سدان لوکس دیفرانسیل عقب مطمئناً نشان‌دهنده تولدی دوباره بود. به لطف جنسیس، هیوندای با تضمین خود شناخته‌شده است. طراحی این ماشین به‌گونه‌ای است که شما هنگامی‌که سوار آن می‌شوید احساس سوارشدن بر ماشینی لوکس را تجربه خواهید کرد.

جنسیس که در مدل 2011 تغییری محسوسی نداشت این بار در مدل 2012 با ظاهری شیک تر و موتوری قوی تر پا به میدان گذاشته است، با طراحی داخلی ظریف، صندلی بزرگ و قدرت کافی از سه موتور در دسترس آن، داوران توافق کردند که هیوندای جنسیس ۲۰۱۲ طوری طراحی شده است که حضور یک خودروی لوکس را به رخ میکشد.اگرچه که عملکرد این خودرو و ظاهر آن تا حدودی بهبود پیدا کرده است اما همچنان بعضی از ایرادات آن رفع نشده است که در ادامه به بررسی دقیقتر هیوندا جنسیس 2012 میپردازیم.

نسل اول هوندای جنسیس در 2008 به بازارهای جهانی خودرو معرفی شد و برای اولین بار در سال 2010 در حالی به ایران راه پیدا کرد که موردتوجه بسیاری از خریداران قرار گرفت و جایگاه خوبی در ایران کسب کرد. هیوندا جنسیس کوپه بیشتر از سایرین موردعلاقه‌ی خریداران ایرانی بود. طراحی این ماشین به‌گونه‌ای است که شما هنگامی‌که سوار آن می‌شوید احساس سوارشدن بر ماشینی لوکس را تجربه خواهید کرد.اگرچه این خودرو نکات مثبت زیادی دارد و در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت اما هندلینگ و کیفیت سواری آن در میان رقبا ضعیف‌تر است. هیوندا جنسیس 2013 با تغییراتی چشم‌گیر پا به عرصه جهانی گذاشت.

این خودرو دومین خودروی لوکس از برند هیوندای هست که تولید آن از سال 2008 آغازشده است و در دو تیپ سدان و کوپه‌ای به بازار جهانی عرضه شد و وارد رقابت با دیگر خودروهای لوکس شده است این خودرو در دید اول همگان را به یاد مرسدس بنز اس انداخت. . هیوندا جنسیس کوپه بیشتر از سایرین موردعلاقه‌ی خریداران ایرانی بود. طراحی این ماشین به‌گونه‌ای است که شما هنگامی‌که سوار آن می‌شوید احساس سوارشدن بر ماشینی لوکس را تجربه خواهید کرد.اگرچه این خودرو نکات مثبت زیادی دارد و در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

×
منو