قیمت خودرو
از
تا

قیمت سوناتا

سوناتا (Sonata)
آگهی های درج شده در اتوخسروانی مورد تائید ماست. در صورتی که به هر دلیلی سوناتا مورد نظر خود را در بین آگهی ها مشاهده نکردید و یا قیمت در آگهی درج نشده بود،  از طریق شماره 48421-021 با کارشناسان اتوخسروانی تماس حاصل نمائید و یا از طریق فرم قرار گرفته در صفحه ” تماس با ما “ درخواست خود را ثبت نمائید.
معرفی سوناتا
این سری از خودروهای هیوندای از سال 1985 در حال تولید هستند و هم اکنون نسل هشتم آن تولید شده که البته در ایران حضور ندارد و ما نسل هفتم این خودرو را در اختیار داریم. این خودروی در تمامی نسل سدان و محور جلو بوده است و تلاش شده است سبک و سیاق نیمه لوکسی داشته باشد. موفق ترین نسل این خودرو نسل ششم یا اتاق Yf بود و در ایران نسل های پنجم و ششم این خودرو با اقبال بسیار زیاد مواجه شدند یه طور کلی تا همین امروز نیز بازار دست دوم خوبی دارند. ولی همیشه در تمامی طراحی های سوناتا شباهت هایی بین این خودرو با هیوندای النترا می‌بینیم و مشخصا این دو خودرو از فضای طراحی یکسانی بهره می برند.
هیوندای سوناتا هیبرید صفر و کارکرده
در اتوخسروانی امکان خرید همه مدل های برند هیوندای (Hyundai) به صورت نقدی و اقساط وجود دارد.

پیش از ادامه از راهنمای زیر برای ورود به بخش های مرتبط با سوناتا هیبرید کمک بگیرید:
قیمت هیوندای (قیمت سایر مدل‌های هیوندای)
قیمت سوناتا هیبرید 2015
قیمت سوناتا هیبرید 2016
قیمت سوناتا هیبرید 2017
قیمت سوناتا هیبرید 2018
قیمت سوناتا ال اف 2015
قیمت سوناتا ال اف 2016
قیمت سوناتا ال اف 2017
قیمت سوناتا ال اف 2018
قیمت YF 2011
قیمت YF 2012
قیمت YF 2013

سوناتا همیشه جزو محبوب ترین ماشین های بازار ایران به حساب آمده و تقریباً تمام نسل های موجود ایران در لیست پرفروش ترین ماشین های وارداتی ایران بوده اند. دلایل زیادی در کنار هم موجب شده این ماشین تا این اندازه پر طرفدار باشد که طراحی جذاب و امکانات رفاهی سطح بالا مهم ترین و اصلی ترین مزایای آن محسوب می شوند. هیوندای سوناتا ۲۰۱۵ در واقع نسل اول سوناتا ال اف در بازار ایران محسوب می‌شود. هر چند سوناتا ال اف در اواسط سال ۲۰۱۴ میلادی رونمایی شد اما از اوایل سال ۲۰۱۵ شاهد حضور این مدل در بازار ایران بودیم.

دلایل زیادی در کنار هم باعث شده سوناتا در بازار ایران تا این اندازه محبوب و دوست داشتنی باشد. مواردی مثل طراحی جذاب، کیفیت تولید مناسب، امکانات و آپشن های سطح بالا، بازار خرید و فروش بسیار پر رونق و … در کنار هم یک سدان بسیار خوب از این ماشین کره ای به وجود آورده اند. البته ناگفته نماند برند هیوندای به عنوان یکی از محبوب ترین برند های بازار خودروی ایران نیز در این فروش بالا بی‌تأثیر نبوده است. سوناتا ال اف ۲۰۱۶ هفتمین نسل از این خودرو در بازارهای جهانی است که در ادامه به توضیح مفصل آن می‌پردازیم.

نسل اول هیوندای سوناتا در سال ۱۹۸۵ به بازار عرضه شد و از همان ابتدا برای تصاحب بازار سدان های متوسط و نیمه اقتصادی طراحی شده بود که توانست به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دهد. تنها سه سال بعد نسل دوم این ماشین به بازارهای جهانی راه پیدا کرد و سوناتا به عنوان یک ماشین سدان سایز متوسط اقتصادی در جهان شناخته شد. هر چند که تقریباً تمام نسل های سوناتا در بازار ایران حضور دارند اما معروفیت این ماشین از سال ۲۰۰۴ و با واردات نسل پنجم آغاز شد و بعد از آن هر ساله جزء ماشین های محبوب و پرفروش سال بوده است. نسل ششم هیوندای سوناتا جزء جذاب ترین و زیباترین سدان های بازار بود و کمتر خودرویی توان رقابت با آن را داشت. اما با معرفی نسل هفتم بزرگترین رقیب آن وارد بازار شد. در سال ۲۰۱۷ یک فیس لیفت ظاهری روی این ماشین انجام شد و در بخشهای سپر و چراغ ها دچار تغییراتی نسبت به نسل قبلی شد که از اواخر این سال وارد بازار ایران شد. به همین دلیل مدل های ۲۰۱۷ موجود در بازار ایران شامل هر دو نمونه‌ قبل و بعد از فیس لیفت هستند.

×
منو