قیمت خودرو
از
تا

قیمت Asx

میتسوبیشی ای اس یکس (Mitsubishi ASX)
برای خرید میتسوبیشی ای اس یکس ( Mitsubishi ASX ) دست دوم و همچنین خرید ای‌اس‌ایکس صفر آگهی های درج شده را بررسی کنید. در صورتی خودروی مورد نظر خود را پیدا نکردید، یا نیاز به مشاوره پیش از خرید داشتید و یا قیمت در آگهی درج نشده بود، از طریق شماره 48421-021 با کارشناسان اتوخسروانی تماس حاصل نمائید و یا از طریق فرم قرار گرفته در صفحه ” تماس با ما “ درخواست خود را ثبت نمائید. در اتوخسروانی امکان خرید همه مدل های میتسوبیشی به صورت نقدی و اقساط وجود دارد.

آگاهی از قیمت محصولات ASX:
قیمت ASX 2014
قیمت ASX 2015
قیمت ASX 2016
قیمت ASX 2017
قیمت ASX 2018

معرفی کامل ASX
میتسوبیشی ASX زمانی که در سال 2010 ظاهر شد، اولین ورود به کلاس کراس اوورها بود. میتسوبیشی ASX – مخفف Active Sports Crossover – اساساً از زمان عرضه خود تغییری نکرده است. ظاهری آفرود دارد، اما ابعاد یک هاچ بک. امروزه، میتسوبیشی ASX در حال حاضر تا حد زیادی مشابه خودرویی است که برای اولین بار به فروش رسید، اگرچه فیس لیفت در سال 2015 برای دادن ظاهری امروزی به آن طراحی شد. با این حال، بازار کراس اوورهای امروزی بسیار متفاوت از بازاری است که ASX در ابتدا در آن ظاهر شد.

شرکت میتسوبیشی تلاش کرده است که در این سال تغییراتی در این خودرو ایجاد کند. میتسوبیشی ASX که حالا به نسل سوم خود رسیده استو پس از فیس لیفت سال 2015 کارایی خود را چند برابر کرده است، این بار پا در جای پای نسخه های پیشین خود گذاشته است.

اسم این خودرو که بر گرفته از Active Sports Crossover سبب شده است که برخی آن را اوتلندر اسپرت نیز بخوانند. این خودروی دلربا برای اولین بار در سال 2010 پا به میدان رقابت خودروها گذاشت. ای اس ایکس 2016 اگرچه ظاهری آفرود دارد، اما ابعاد یک هاچ بک را دارا میباشد و امروزه، میتسوبیشی ASX در حال حاضر تا حد زیادی مشابه خودرویی است که برای اولین بار به فروش رسید و فیس لیفت سال 2015 ظاهری امروزی به آن داده است.

این کراس اوور ژاپنی در طراحی جدید در قالب خودرویی پا به عرصه گذاشته است که کاملاً جدید و مدرن به نظر میرسد. وجود جلو پنجره ی بزرگ به همراه خطوط عضلانی برروی کاپوت خودرو هماهنگی و زیبایی این خودرو را در بخش ظاهری افزایش داده است.اگرچه در بخش داخلی کابین برخلاف ظاهر آن دچار تغییری نشده است و همچنان ساده به نظر میرسد.

این خودرو اگرچه رقیبان زیادی دارد اما لازم به ذکر است که رقیبان این خودرو شامل پژو 3008، اشکودا کاروک است که در مقابل ای اس ایکس هزینه های بیشتری را میطلبند و حتی کیفیت ساخت و سواری بهتری نسبت به رقبا دارد. از دیگر نقاط مثبت این خودرو میتوان به دوام فنی این خودرو اشاره کرد که در مقابل رقبا دوام بیشتری دارد و میتوان تضمین داد که تا سالیان سال میتواند بدون ذره ای اذیت شما را همراهی کند.

×
منو