قیمت خودرو
از
تا

قیمت ساندرو

ساندرو
ساندرو برای اولین بار در سال 1395 به بازار راه یافت و این درحالی بود که امکانات آن در حد خودروهای معمولی بود و در بسیاری از موارد کمبود امکانات عدم رضایت مشتریان را به همراه داشته است .ساندرو97 که همچون نسخه های پیشین است یک خودروی کوچک، ایمن و با دوام است که می‌توان آن را در ظاهر (کراس اوور) نیز داشت. با داشتن یک موتور 1.6 لیتری توربوشارژ و ویژگی‌های ایمنی مانند کنترل کشش، قابل مقایسه با موتورهای اقتصادی و بدون سر و صدا است.

آگاهی از قیمت همه مدل های ساندرو
قیمت ساندرو 95
قیمت ساندرو 96
قیمت ساندرو 97
قیمت استپ وی (همه مدل های StepWay)

پس از ورود خودرو های ال 90 و نسخه های هاچبک آن حالا نوبت به ساندرو خودرویی به صرفه و شیک رسیده است که توسط کمپانی داچیا که زیر مجموعه شرکت معتبر رنو است به تولید رسیده است، ساندرو بر روی پلتفرم ال 90 ساخته شده است و نسخه های هاچبک از نسخه های صندوق دار پرطرفدار بودند. ظاهر جوان پسند این خودرو سبب شده است هرخریداری با نگاه اول بسیار علاقمند به داشتن این خودرو شود. ساندرو 97 از سری خودروهایی است که در عین حال که امکانات کمی دارد و در میان رقبا از عملکرد ضعیف تری برخورددار است اما توانسته است با مزایایی که داشته است در میان رقبا جایگاه خوبی داشته باشد از جمله مزایای این خودرو میتوان گفت که این خودرو در میان رقبا از کیفیت ساخت بسیار خوبی برخورد دار است که سبب شده است این خودر دوام بسیار بالایی داشته باشد و از طرف دیگر فضای جادار کابین علی رغم جثه ی کوچک آن از دیگر مواردی است که سبب شده است مشتریان بسیار به آن علاقمند باشند. یکی از رقبای این خودرو در کشور ایران 206 میباشد که باید گفت ساندرو 97 درمقایسه با 206 از تعلیق نرم‌تری برخورددار است و رانندگی نرم و سبکی را برای شما به همراه خواهد داشت، یکی از ویژگی های منحصر به فرد ساندرو 97 گیربکس دستی JHQ میباشد که این خودرو را در میان رقبا متمایز کرده است ، همچنین از دیگر گیربکس های این خودرو میتوان به گیربکس اتومات مشترک با 206 و مگان اشاره کرد. ساندرو 97 فقط یک ایراد بزرگ دارد که سبب شده است خوبی های آن به چشم نیاید و آن عدم امکانات کافی در مقایسه با قیمت آن است اگرچه که بسیاری معتقدند امکانات ساندرو 97 قابل قبول است اما اکثر مشتریان پس از خریداری این خودرو به کمبود امکانات این خودرو معترض میشوند.
مشخصات ساندرو
ساندرو دارای موتروی 1.6 لیتری از نوع بنزینی است همچنین تنفس موتور این خودرو از نوع طبیعی است و گیر بکس این خودرو در دونوع به تولید رسیده است یکی پنج سرعته دستی و دیگری چهار سرعته اتوماتیک میباشد، همچنین این خودرو دارای 4سیلندر و 16 سوپاپ میباشد که سبب شده است عملکرد این خودرو در زمره ی عملکرد های بسیار خوب تلقی شود.

موتور این خودرو قادر است که 105 اسب بخار قدرت تولید کنید و گشتاوری معادل 140 نیوتون بر متر را تولید کند، این فرزند کوچک شرکت رنو بیشترین سرعتی که تولید میکند برابر با 175 کیلومتر بر ساعت است و این خودرو قادر است در طول 11.5 ثانیه شتاب خود را از صفر به صد برساند.

ساندرو که از استاندارد آلایندگی یورو 4 پیروی میکند در هر صد کیلومتر 7.3 لیتر بنزین مصرف میکند و حجم مخزن بنزین آن برابر با 50 لیتر است.
مزایا معایب ساندرو
ساندرو از سری خودروهایی است که در عین حال که امکانات کمی دارد و در میان رقبا از عملکرد ضعیف تری برخورددار است اما توانسته است با مزایایی که داشته است در میان رقبا جایگاه خوبی داشته باشد از جمله مزایای این خودرو میتوان گفت که این خودرو در میان رقبا از کیفیت ساخت بسیار خوبی برخورد دار است که سبب شده است این خودر دوام بسیار بالایی داشته باشد و از طرف دیگر فضای جادار کابین علی رغم جثه ی کوچک آن از دیگر مواردی است که سبب شده است مشتریان بسیار به آن علاقمند باشند. یکی از رقبای این خودرو در کشور ایران 206 میباشد که باید گفت ساندرو درمقایسه با 206 از تعلیق نرم‌تری برخورددار است و رانندگی نرم و سبکی را برای شما به همراه خواهد داشت، یکی از ویژگی های منحصر به فرد ساندرو گیربکس دستی JHQ میباشد که این خودرو را در میان رقبا متمایز کرده است ، همچنین از دیگر گیربکس های این خودرو میتوان به گیربکس اتومات مشترک با 206 و مگان اشاره کرد. ساندرو فقط یک ایراد بزرگ دارد که سبب شده است خوبی های آن به چشم نیاید و آن عدم امکانات کافی در مقایسه با قیمت آن است اگرچه که بسیاری معتقدند امکانات ساندرو 95 قابل قبول است اما اکثر مشتریان پس از خریداری این خودرو به کمبود امکانات این خودرو معترض میشوند .

×
منو