قیمت خودرو
از
تا

قیمت تالیسمان

تالیسمان (Talisman)
آگهی های درج شده در اتوخسروانی مورد تائید ماست. در صورتی که به هر دلیلی تالیسمان مورد نظر خود را در بین آگهی ها مشاهده نکردید و یا قیمت در آگهی درج نشده بود،  از طریق شماره 48421-021 با کارشناسان اتوخسروانی تماس حاصل نمائید و یا از طریق فرم قرار گرفته در صفحه ” تماس با ما “ درخواست خود را ثبت نمائید.
تالیسمان صفر و کارکرده
در اتوخسروانی امکان خرید همه مدل های برند رنو ( Renault ) به صورت نقدی و اقساط وجود دارد.

لینک های مهم برای دسترسی سریع تر
قیمت تالیسمان 2015
قیمت تالیسمان 2016
قیمت تالیسمان 2017
قیمت تالیسمان 2018

معرفی تالیسمان
رنو تالیسمان یک خودروی فوق العاده زیبا و جذاب است که در بین ماشین های سدان موجود در بازار ایران یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین گزینه ها به حساب می آید. نقاط قوت زیادی در کنار هم این ماشین را تا این اندازه دوست داشتنی و محبوب کرده‌اند.شاید با ورود ماشین های شاسی بلند و کراس آور و محبوبیت فوق العاده ی آن ها، ماشین های سدان کمی بازار خودشان را از دست داده باشند. اما بعضی مدل ماشین ها ثابت کرده اند که یک ماشین سدان اگر جذاب و همه چیز تمام باشد قطعاً می‌تواند فروش قابل توجهی کسب کند. رنو تالیسمان یکی از همین گزینه هایی است که ثابت کرده ماشین های سدان هنوز هم طرفداران خودشان را دارند.

تالیسمان خیلی سریع توانست به چنین محبوبیتی دست یابد و این موضوع به لطف مجموعه ای از ویژگی های مثبت و برتر در این خودرو اتفاق افتاده است. خودرو رنو تالیسمان به صورت مشترک توسط کمپانی های رنو، نیسان و سامسونگ طراحی و ساخته شده است و حتی در بعضی کشورها با لوگوی نیسان و یا خودروسازی سامسونگ عرضه می شود.

×
منو