فروش اقساطی لکسوس (Lexus)

لکسوس بهترین خودروهای خود را با نام f یا فلک شیپ به معنای پرچمدار به بازار عرضه می کند. نمونه های خودروهای فلک شیپ این کمپانی گرانترین و لوکس ترین و قدرتمندترین نمونه های آن به حساب می آیند. پیش از ادامه توضیحات، برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی لکسوس فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اتوخسروانی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.  نام گذاری خودروهای این کمپانی به صورت 2 حرف و ۳ عدد می باشد که حرف اول بیانگر کلاس خودرو به حرف دوم مدل بدنه خودرو است و سه عدد پس از آن نشانگر حجم موتور خودرو میباشند. برای مثال ال اس ۳۵۰ یعنی خودروی لوکس سدان با موتور ۳۵۰۰ سی سی و یا ال ایکس ۵۷۰ یعنی خودروی لوکس شاسی بلند با موتور ۵۷۰۰ سی سی. همچنین اگر بعد از نام حرف اچ آورده شود نشان دهنده هیبرید بودن خودرو و اگر حرف اف آورده شود نشان از تولید محدود بودن و پرچمدار بودن آن خودرو می باشند. خودروهای لکسوس یکی از پیشرفته ترین و ویژه ترین خودروهای موجود در بازار ایران و حتی بازار جهانی به حساب می آید و درون آنها از هیچ آپشن و امکاناتی دریغ نشده است. یکی از معروف ترین آپشن های این خودروها می‌توان موس هدایت کننده فرمان های صوتی و تصویری خودرو است که در کمتر خودرویی در دنیا شاهد این آپشن هستیم. پیش از ادامه، راهنمای زیر را مطالعه کنید.


آگاهی از قیمت روزمدل های Lexus

قیمت لکسوس (همه مدل های Lexus)


فرم درخواست خرید اقساطی لکسوس

فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت کارشناسان و متخصصین ما با شما تماس بگیرند.
خرید اقساطی ان ایکس 200

فروش اقساطی لکسوس NX200

لکسوس nx۲۰۰t نمونه توربو از خودروی ان ایکس به حساب می آید. این خودروی ۱۸۴۱ کیلوگرمی از یک موتور ۲۰۰۰ سی سی توربو شارژ بهره می‌برد که می‌تواند برای آن ۲۳۵ اسب بخار قدرت و ۳۵۰ نیوتن متر گشتاور را به ارمغان آورد.

لکسوس NX300 اقساطی

فروش اقساطی لکسوس NX300

در بازار ایران شاهد 3 مدل لکسوس nx۳۰۰ می باشیم که دوتا دارای موتور بنزینی و دیگری دارای موتور هیبرید هستند. در موتور بنزینی: شاهد یک موتور 2500 سی سی تنفس طبیعی هستیم که می تواند ۱۹۴ اسب بخار نیرو تولید نماید.

خرید اقساطی لکسوس RX

فروش اقساطی لکسوس RX

لکسوس RX یکی از اولین خودروهای کراس اور متوسط است که در دو دهه در فروش و محبوبیت پیشتاز بوده است. RX یک خودروی دو ردیفه با پنج صندلی است، اما یک مدل L با طول طولانی نیز وجود دارد که حداکثر تا هفت سوار را در سه ردیف جا می دهد.

خرید اقساطی لکسوس ES

خرید اقساطی لکسوس ES

یکی از خودروهای لوکس ژاپنی است که در 7 نسل تولید و عرضه شده است. لکسوس که زیر مجموعه شرکت تویوتاست وظیفه طراحی و تولید خودروهای لوکس این شرکت را بر عهده دارد. اولین لکسوس ES که در ایران عرضه شد متعلق به نسل پنجم این خودروس که در سال 2010 به بازار جهانی معرفی شد.

خرید اقساطی لکسوس GS

خرید اقساطی لکسوس GS

یک سدان لوکس سایز متوسط که حتی در مواجهه با سطوح خشن جاده آرام و متین می ماند. GS خودروی بسیار خوبی است که صندوق عقب بزرگ آن فضای بار زیادی را برای شما فراهم کرده است. همچنین مجموعه گسترده‌ای از ویژگی‌های استاندارد، از جمله جدیدترین فناوری‌های کمک راننده در لکسوس GS وجود دارد.

×
منو