فروش اقساطی پورشه (Porsche)

با توجه به موفقیت بسیار زیاد اولین شاسی بلند پورشه یعنی کایان این کمپانی بعد از چند سال تصمیم گرفت خودروی شاسی بلند دیگری با ابعاد کمی کوچکتر تحت عنوان ماکان را معرفی کند. ماکان از طراحی فوق العاده و ویژگی های بی نظیری بهره می برد و باز هم توانست نام پورشه را بر سر زبانها بیاورد. پیش از ادامه توضیحات، برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی پورشه فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اتوخسروانی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند. همچنین پورشه یکی از خاص ترین موتورهای دنیا یعنی موتورهای تخت یا باکستر را طراحی کرده و ساخته است که یکی از ویژه ترین انواع موتور های دنیا محسوب می شود. این موتور بر روی خودروی فوق العاده جذاب و کوچک پورشه باکستر قرار دارد. این خودروی کوچک دو نفره موتور عقب یکی از دوست داشتنی ترین خودروهای اسپرت در دنیا به حساب می‌آید. از جمله خودروهایی که از کمپانی پورشه در ایران وجود دارد می‌توان به پورشه کایان، پورشه ماکان، پورشه ۹۱۱ ، پورشه پانامرا، پورشه باکستر و پورشه کیمن اشاره کرد. پیش از ادامه، راهنمای زیر را مطالعه کنید.


لینک های مهم برای دسترسی سریع تر

قیمت پورشه

قیمت کاین

قیمت ماکان


فرم درخواست خرید اقساطی پورشه

فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت کارشناسان و متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

پورشه کاین اقساطی

فروش اقساطی پورشه کاین

پورشه کایان در مدل های مختلف عرضه می شود. نمونه معمولی پورشه کایان با یک موتور ۶ سیلندر ۳۶۰۰ سی سی عرضه می‌شود که می تواند ۳۰۰ اسب بخار قدرت و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور را برای این خودرو به ارمغان آورد. شتاب صفر تا صد این مدل 8 ثانیه و مصرف سوخت آن حدود ۱۰ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. نمونه s به نسبت مدل معمولی موتور قدرتمند تری دارد و با یک موتور۸ سیلندر ۴۸۰۰ سی‌سی می‌تواند ۴۰۰ اسب بخار قدرت و ۵۰۰ نیوتن متر گشتاور ایجاد کند که موجب شتاب ۶ ثانیه ای برای این خودرو می شود. اما مدل توربو از همه قوی تر است و با یک موتور 4800 سی سی هشت سیلندر توربو شارژ می تواند ۵۵۰ اسب بخار قدرت و ۷۵۰ نیوتن متر گشتاور را به ارمغان آورد که موجب شتاب صفر تا صد 5 ثانیه برای خودرو می‌شود.

پورشه ماکان اقساطی

فروش اقساطی پورشه ماکان

پورشه ماکان با موتورهای مختلف در بازارهای جهانی عرضه می‌شود اما در ایران فقط موتور 2 لیتری آن وجود دارد که می تواند ۲۵۲ اسب بخار نیرو و ۳۷۰ نیوتن متر گشتاور تولید نماید. این اعداد و ارقام چندان در خور نام پورشه به نظر نرسد اما باید به این نکته توجه نمود که مدلهای قدرتمند این خودرو اجازه ورود به بازار ایران را ندارند در غیر این صورت با موتورهای حدود ۵۰۰ اسب بخاری رو به رو بودیم. جعبه دنده این خودرو از نوع PDK میباشد که یک جعبه دنده مخصوص برای خودروهای پورشه می باشد و این تکنولوزی موجب می شود ماکان بتواند در کسری از ثانیه تعویض دنده انجام دهد. پورشه ماکان معمولی می تواند در ۶.۹ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. مصرف سوخت پورشه ماکان ۷.۴ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر می باشد.

×
منو