فروش اقساطی سانگ یانگ (songyong)

گروه صنعتی رامک خودرو از سال ۱۳۸۴ به عنوان نماینده رسمی سانگ یانگ در ایران فعالیت می‌کند. کیفیت خوب در کنار قیمت پایین موجب شده این  کمپانی بتواند در ایران بازار خوبی داشته باشد. تیوولی از محبوب ترین خودروهای کراس آور حال حاضر بازار ایران به حساب می‌آید. رکستون G4 که تعداد کمی از آن در بازار ایران وجود دارد. این شاسی بلند فوق العاده قدرتمند و با کیفیت است و می تواند از لحاظ امکانات رفاهی و کیفیت تولید و قطعات با خودروهای سطح بالای موجود رقابت کند و قدرت آفرود بالایی دارد. سانگ یانگ کوراندو با ظاهری شبیه به جیپ و نسل جدید این خودرو به نام نیو کوراندو به عنوان خودرو ای به روز از این کمپانی به بازار ایران عرضه شده که از جذابیت بالایی در طراحی و همچنین امکانات برخوردار است. برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی سانگ یانگ فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اتوخسروانی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند. پیش از ادامه، راهنمای زیر را مطالعه کنید.


آگاهی از قیمت همه مدل های سانگ یانگ

قیمت سانگ یانگ


 

فرم درخواست خرید اقساطی سانگ یانگ

فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت کارشناسان و متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

سانگ یانگ تیولی

فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی

یک موتور 1600 سی سی چهار سیلندر در قلب خودرو قرار گرفته که می تواند برای تیوولی 124 اسب بخار قدرت و 157 نیوتون متر گشتاور ایجاد نماید که اعداد  چندان جالب توجه و خاصی نیستند اما یک گیربکس اتوماتیک ژاپنی بسیار با کیفیت این نقص را تا حدی جبران نموده و شاهد شتاب 12 ثانیه ای برای تیوولی هستیم که برای این کلاس خودرو آنقدر ها هم کم نیست. مصرف سوخت این مدل بسته به این که در چه حالت رانندگی هستید متفاوت است و بازه ی 6 تا 7.5 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر را در اختیار دارد.

نیوکوراندو اقساطی

فروش اقساطی سانگ یانگ نیوکوراندو

یک موتور 2000 سی سی چهار سیلندر در قلب خودرو قرار گرفته که می تواند برای کوراندوی جدید 150 اسب بخار قدرت و 197 نیوتون متر گشتاور ایجاد نماید که اعداد مناسب و جذابی برای یک شاسی بلند میان سایز نیستند. گیربکس اتوماتیک6 سرعته تیپ ترونیک قرار گرفته در کنار این موتور نیرو را به چهار چرخ خودرو منتقل می کنند که نتیجه ی آن شتاب 14.5 ثانیه ای برای نیو کوراندو است که متاسفانه خبر از این دارد که کوراندو چندان سریع نیست. مصرف سوخت این مدل در سیکل ترکیبی حدود 8 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر است و از استاندارد آلایندگی یورو 5 بهره می برد.

رکستون اقساطی

فروش اقساطی سانگ یانگ رکستونG4

یک موتور 2000 سی سی چهار سیلندر توربو شارژ بسیار قدرتمند دارد و قامت 221 اسب بخار قدرت و 350 نیوتون متر گشتاور ایجاد نماید که در کنار یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک بسیار با کیفیت و قدرتمند ساخت ژاپن می توانند این غول 2 تنی را در عرض 10 ثانیه از سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسانند. به علاوه در بخش آفرود هم رکستون عالی عمل کرده و نسبت به رقبایی همچون سانتافه و سورنتو کاملا برتری دارد. مصرف سوخت این مدل بسته به این که در چه حالت رانندگی هستید متفاوت است و بازه ی 10 تا 11.5 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر را در اختیار دارد. که برای یک شاسی بلند با این ابعاد مناسب به نظر می رسد.

×
منو