طرح فروش نقدی محصولات بهمن موتور

طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

این برنامه فروش بهمن موتور از تاریخ 12 بهمن 1401 به مدت 5 روز آغاز میشود و در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با امکان پیش ثبت‌نام یک دستگاه از محصولات شرکت بهمن‌موتور، برای مادرانی که فرزند دوم و ما بعد آنها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده‌اند، در قالب طرح فروش نقدی و به صورت آنلاین، از طریق پورتال جامع ایرانی‌کار به آدرس http://Bahman.iranecar.com صورت می گیرد.

همچنین در صورتی که تعداد متقاضیان مشمول این طرح پس از انجام راستی آزمایی توسط سازمان های مربوطه، بیشتر از تعداد عرضه باشد، تعیین تکلیف از طریق قرعه کشی خواهد بود و منتخبین، می‌توانند نسبت به تکمیل فرآیند ثبت‌نام و واریز وجه در مدت زمان اعلام شده اقدام نمایند و سایرین نیز میتوانند در نوبت های بعدی، شرکت نمایند.

شرایط فروش محصولات بهمن موتور

شرایط اعلام شده از سوی وزارت صمت در خصوص متقاضیان ثبت نام برای این روش فروش اعمال خواهد شد. در این طرح ۷ خودروی بهمن موتور شامل ون باری اینرودز، وانت کارا تک کابین و دو کابین، ریسپکت پرایم، فیدلتی تیپ ۱ (۵ نفره)، فیدلیتی تیپ ۲ (۷ نفره)، دیگنیتی پرایم با قیمت قطعی عرضه میگردد. انتخاب رنگ، تریم و رینگ خودرو در مرحله واریز وجه، بر اساس ظرفیت اعلام شده و اولویت انتخاب توسط منتخبین صورت می پذیرد. موعد تحویل 3 خودروی ریسپکت پرایم، وانت کارا تک کابین و دو کابین اردیبهشت ۱۴۰۲ و الباقی اسفند 1401 مقرر شده است. قیمت قطعی اعلام شده در این طرح برای خودروی وانت کارا تک کابین 325 میلیون تومان، وانت کارا دو کابین 337 میلیون 500 هزار تومان، ون باری اینرودز 559 میلیون تومان، رسپکت 737 میلیون تومان، فیدلیتی پرایم ۵ نفره 844 میلیون تومان، فیدلیتی پرایم 7 نفره 859 میلیون تومان، دیگنیتی پرایم 935 ملون تومان در نظر گرفته شده است.

متقاضی می تواند فقط در یک بخشنامه و فقط در یک خودرو پیش ثبت نام نماید و به هر کد ملی تنها یک‌ دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد. در صورت ثبت‌ نام، انتخاب و واریز وجه متقاضی در این بخشنامه، در قرعه‌کشی بخشنامه هم‌ زمان و بخشنامه های بعدی شرکت داده نمی‌شود. همچنین پیش ثبت‌نام، اعلام نتایج قرعه کشی و واریز وجه توسط منتخبین، به صورت آنلاین و از طریق آدرس Bahman.iranecar.com انجام می‌شود و پس از انجام قرعه کشی، سایر مراحل (تشکیل پرونده، تحویل خودرو ، مدارک و …) جهت منتخبین، در عاملیت انتخاب شده توسط ایشان صورت می‌پذیرد. اعلام منتخبین قرعه‌کشی (مادران مشمول طرح) حداکثر 2 روز پس از انجام قرعه‌کشی از طریق سایت اطلاع رسانی می‌گردد و منتخبین قرعه کشی، می بایست ظرف مدت 3 روز وجه کامل خود را از طریق پورتال جامع ایرانی‌ کار واریز نمایند.

هزینه‌های مربوط به مالیات بر ارزش افزوده، عوارض، شماره‌گذاری، بیمه شخص ثالث و سایر هزینه‌های مرتبط در قیمت خودرو لحاظ گردیده و در صورت تغییر هر یک از موارد در زمان صدور حواله، متقاضی موظف به پرداخت ما‌به‌التفاوت می‌باشد.

آگاهی از قیمت روز محصولات بهمن موتور

قیمت دیگنیتی

قیمت فیدلیتی

قیمت رسپکت

قیمت مزدا 3

فرم درخواست خرید اقساطی بهمن موتور

فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت کارشناسان و متخصصین ما با شما تماس بگیرند
بی ام و 218 اکتیو تورر اقساطی

فروش اقساطی فیدلیتی

این خودرو اولین بار در سال 95 توسط پرشیا خودرو وارد کشور شد. بی ام و اکتیو تور با دو نسخه 225i  و 218i به ایران وارد شد. این خودرو دارای یک پیشرانه 1500 سی سی 3 سیلندر توربو، 136 اسب بخار قدرت، 220 نیوتن متر گشتاور، جعبه دنده ی 6 سرعته ی اتوماتیک، شتاب 9.6 ثانیه ای، نهایت سرعت 200 کیلومتر بر ساعت و مصرف بنزین ترکیبی 5.1 لیتر در هر 100 کیلومتر است. متریال استفاده شده در کابین و صندلی های این خودرو از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند.

بی ام و 220 کوپه

فروش اقساطی دیگنیتی

بی ام و سری 2 نسخه های متفاوتی دارد که عبارتند از اکتیو تورر، گرن تورر، کانورتیبل و کوپه می‌باشد. 220i کوپه که خودرویی دیفرانسیل عقب دارای موتور 1997 سی سی توربو 4 سیلندر، 184 اسب بخار قدرت، 270 نیوتن متر گشتاور، شتاب 7.1 ثانیه، حداکثر سرعت 230 کیلومتر بر ساعت و مصرف ترکیبی 5.7 لیتر در هر 100 کیلومتر است.در نگاه اول شاید کابین این خودرو کمی شلوغ به نظر برسد اما واقعا دلچسب است .صندلی ها با چرم با کیفیتی هستند. از صندوق عقب هم با توچه به کوپه بودن خودرو باز هم انتظار فضای زیادی نمیرود اما در 220 کوپه آنچنان هم اوضاع بد نیست و با فضای بسیار کمی رو به رو نیستیم.

 

بی ام و 320

فروش اقساطی رسپکت

اولین سری 3 40 سال پیش عرضه شد و هم اکنون هم یکی از سری ها پرطرفدار بی ام و است. این خودرو در اروپا 5 نسخه دارد که دو نسخه آن بنزینی است که 320i  و 330i هستند. 320i یک موتور 2 لیتری 4 سیلندر با 181 اسب بخار قدرت،  270 نیوتن متر گشتاور، گیربکس 8 سرعته اتوماتیک، شتاب 7.3 ثانیه، نهایت سرعت 235 کیلومتر بر ساعت و مصرف سوخت ترکیبی 6 لیتر در هر 100 کیلومتر دارد.در این خودرو شاهد استفاده از مواد بسیار با کیفیت در کابین بکار رفته که با توجه به کلاس لوکس این خودرو چیز قابل انتظاری است همچنین صندلی ها هم از چرم مرغوبی بهره می‌برند.

بی ام و 530 اقساطی

فروش اقساطی مزدا 3

530 از یک موتور دو لیتری 4 سیلندر بهره میبرد که توانایی تولید 252 اسب بخار قدرت و 350 نیوتن متر قدرت را دارد که وظیفه ی انتقال این نیرو بر عهده ی یک گیربکس 8 سرعته zf است . 530 در 6.2 ثانیه سرعت خود از 0 به 100 میرساند و در نهایت به سرعتی معادل 250 کیلومتر بر ساعت میرسد همچنین مصرف سوخت ترکیبی این خودرو 5.5 لیتر در هر 100 کیلومتر به صورت میانگین است. متریال استفاده شده در کابین بی ام و سری 5 بسیار مرغوب بوده و به خوبی حس لوکس بودن را به شما القا میکند. صندلی ها هم بی ام و 530 انتظارات را بر آورده می‌کند و سرنشینان بدون شک بر روی این صندلی های مرغوب احساس راحتی خواهند کرد.

×
منو