از گذشته های دور با شما

درباره اتوخسروانی

مفتخریم که سالهاست موجب رضایتمندی مشتریانمان هستیم.

اتوخسروانی از سال ۱۳۵۱ فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش خودروهای صفر کیلومتر و کارکرده داخلی و خارجی، آغاز نموده است. این مجموعه با مدیریت آقای علی خسروانی و با بکارگیری نیروهای متخصص در امر خرید و فروش خودرو همواره اقدام به طراحی و ارائه سرویس های مختلف و منحصر به فردی به مشتریان خود نموده است.
سرویس هایی نظیر یکسال گارانتی تعویض، گارانتی مغایرت یک هفته ای، یکسال گارانتی موتور و گیربکس، ارسال رایگان خودرو به سراسر ایران ، تخفیف بیمه بدنه، خودروهای کارشناسی شده و … از جمله خدمات منحصر به فردی ست که به مشتریان این مجموعه ارائه می گردد.
اتوخسروانی به عنوان نمایندگی برتر فروش برندهای متنوعی چون: ب ام و، هیوندای، میتسوبیشی، سانگ یانگ، بورگوارد، ام وی ام، چری و… همچنین خرید و فروش سایر برندهای وارداتی نظیر بنز، لکسوس، پورشه، ولوو، کیا، تویوتا و… و خودروی های چینی و ایرانی بازار با گستردگی شبکه فروش همواره سعی نموده تا در راستای جلب رضایت و تامین نیازهای مشتریان خود در امر خرید و فروش، فروش اقساطی و لیزینگی، معاوضه و مشاوره خرید و فروش خودرو خدمات متمایزی را ارایه نماید. امید است تلاش مدیریت و پرسنل این مجموعه، رضایت و اطمینان خاطر مشتریان را فراهم آورده تا خاطره خوشی از همراهی با اتوخسروانی را تجربه نمایند.

با تیم اتوخسروانی بیشتر آشنا شوید

علی خسروانی

علی خسروانی

مدیر عامل و رئیس هیات مدیره
میلاد عتیقه چیان

میلاد عتیقه چیان

مدیر مارکتینگ

دکتر علیرضا مترصد

مدیر شعبه مرکزی-غرب
آقای مهرداد دهقان مدیر فروش شعبه عباس آباد

علی دهقانی

مدیر شعبه عباس آباد

نازنین سوری

مدیر اداری شعبه عباس آباد
محمد رضا محممدی

محمد رضا محمدی

مدیر شعبه نیاوران

صدیقه حسینی

مدیر اداری شعبه نیاوران
درباره-ما-عکس-پرسنل

سامان خباز

مدیر شعبه لاماری

محمد حسین رضایی

مدیر شعبه کرمان

علی زادپور

مدیر اداری و منابع انسانی

امین نوذری

کارشناس لیزینگ

بهاره ملکان

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

ویدئوی آشنایی با خدمات اتوخسروانی

مزایای خرید از اتوخسروانی

×
منو