قیمت خودرو
از
تا

آگهی های خرید و فروش خودرو هایما s5

خرید هایما s5

هایما اس5 یکی از پرطرفدارترین خودروهای شاسی بلند به حساب می‌آید. مدل‌های مختلف این محصول در سال‌های مختلف وارد بازار شد. طراحی این مدل به گونه‌ای بود که سعی داشت نگاه افراد زیادی را به خود جلب کند. البته این طراحی صرفا مختص به ظاهر این خودرو نمی‌شد و بخش‌های فنی نیز تغییرات محسوسی داشت.

قیمت روز انواع S5:

خودرو هایما ۵S مدل ۹۷ در سال ۱۳۹۷ توسط شرکت ایران خودرو و طی همکاری با کشور چین وارد بازار داخلی شد. در ابتدای همکاری شرکت‌های ایران خودرو و هایما، دو خودرو هایما ۷S و ۷S توربو به بازار عرضه شد. این دو مدل خودرو در ایران با استقبال روبه‌رو شدند. به همین دلیل شرکت ایران خودرو از مدل‌های جدید هایما در ایران رونمایی کرد.

اما دور از ذهن نیست که این خودرو به عنوان یک خودرو شاسی بلند معمولی معایبی نیز دارد. مشخصات فنی این خودرو گرچه استاندارد است، ولی در نوع خود عالی هم نیست. درباره کابین این خودرو باید گفت اگر شما فرد قد بلندی هستید ممکن است سقف خوابیده خودرو برای شما کمی آزاردهنده باشد. یکی دیگر از معایب این خودرو این است که اگر شما بنزین بی‌کیفیتی به ماشین بزنید، پیشرانه توربو با این بنزین بی‌کیفیت ناسازگاری خواهد کرد و این موضوع در شرایطی که بیشتر بنزین‌ها در کشور ما از کیفیت خوبی برخوردار نیستند، شما را به چالش خواهد کشید. به همین دلیل توصیه می‌شود همواره از بنزین سوپر استفاده کنید.

اطلاع از نقاط ضعف و قوت یک خودرو بسیار ضروری است. زیرا نه تنها ممکن است در آینده هزینه‌های زیادی را برای تعمیر به شما تحمیل کند، بلکه ممکن است اگر خودرو مشکلات فنی پیچیده‌ای داشته باشد، خسارت جانی نیز به همراه داشته باشد. همانطور که در بالاتر اشاره کردیم، این خودرو بعد از نمونه‌های هایما ۷S و ۷S توربو در ایران تولید شد. موفقیت نسبی آن‌ها نشانگر این است که در مجموع خودروهای هایما از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. طراحی زیبا و جسورانه، بدنه محکم، موتور و پیشرانه قوی، امکانات و آپشن‌های مختلف و سهولت در رانندگی با این خودرو بخش مهمی از مزایای هایما s5 مدل ۹۸ به حساب می‌آیند. به همین دلیل استقبال از خرید خودرو هایما همچنان نیز ادامه دارد.

خرید اقساطی هایما s5:

برای خرید هایما s5 اقساطی میتوانید به شعب اتوخسروانی مراجعه کنید و یا با شماره 02148421 تماس بگیرید

×
منو