اتوخسروانی نمایندگی فروش پاکرو سبز قشم

کاتالوگ سوناتا هیبرید 2018

سوناتا هیبرید

یکی از نیاز های اصلی هر شخص یا خانواده داشتن یک خودرو مناسب است. اما همین خودروها با تمام مزیت هایشان باعث مشکلات زیست محیطی همچون آلودگی هوا، ترافیک، تصادفات، آلودگی صوتی و … می شوند. به همین دلیل امروزه خودرو سازان به سمت ساخت و تولید خودروهای هیبریدی و پلاگین هیبریدی (برقی بنزینی) می روند که خوشبختانه طرفدارانه زیادی نیز پیدا کرده است. زیرا علاوه بر کاهش آلودگی هوا، خودروی مقرون به صرف از لحاظ مصرف بنزین می باشد.

یکی از این مدل خودروها که در ایران نیز موجود می باشد؛ سوناتا هیبرید است که در سه تیپ GLS, GL و +GLS عرضه می شوند. این 3 نسخه از لحاظ امکانات و تجهیزات رفاهی با یکدیگر تفاوت های دارند و فول آپشن ترین مدل سوناتا هیبرید تیپ +GLS می باشد.

سوناتا هیبرید یک سدان سایز متوسط نیمه لوکس، بسیار راحت با ظاهری مدرن و اسپرت و در عین حال عامه پسندتری عرضه می شود. رانندگی و سواری نرم و لذت بخشی را برای سرنشینان فراهم می کند و می توان گفت کیفیت سواری با آن زبانزد مردم است. هیوندای سوناتا هیبرید 2018 با لیست کاملی از آپشنها و کابین جادار جزو خودروهای پر فروش و محبوب وارداتی بازار ایران محسوب می شود و توانسته است کمی موفق تر ار رقبای خود عمل کند. از دیگر دلایل خوشنام بودن هیوندای سوناتا هیبرید می توان به کیفیت ساخت، ایمنی فوق العاده، امکانات و آپشن های مختلف و برند نامدار کره ای اشاره کرد.

هیوندای سوناتا هیبرید در واقع نسخه فیس لیفت شده از هیوندای سوناتا LF است که فقط با تغییراتی در بخش جلوی و عقبی خودرو طراحی و عرضه شده است و تغییر چندان زیادی در بخش فنی نداشته است. طراحی سوناتا هیبرید به گونه است که با سلایق گوناگون به راحتی هماهنگ می شود چرا که نه تنها مدرن و اسپرت طراحی شده است بلکه طراحان با چاشنی سادگی توانسته اند چهره ای جذاب و لوکس را به این مدل ببخشند. به طور کلی هیوندای سوناتا نمره ای بالاتر از متوسط کلاس خود را در بخش طراحی دریافت خواهد کرد و احتملا افراد کمی پیدا می شوند که از طراحی این خودرو ایراد بگیرند.

هیوندای در بخش آپشن های رفاهی و ایمنی سوناتا هیبرید نیز همانند سایر نسل های آن سنگ تمام گذاشته است؛ در لیست تجهیزات رفاهی و ایمنی سوناتا مواردی همچون سیستم‌ ترمزهای ضد قفل، ترمز کمکی، ترمز پارک برقی و توزیع نیرو ترمز، چراغ مه ‌شکن عقب، چراغ چرخشی، فرمان با نیروی کمکی برقی و تنظیم موقعیت 4 حالته و… عرضه می شود.

 

 

مشاوره خرید سوناتا هیبرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش سوناتا هیبرید با شماره 48421-021 تماس حاصل فرمایید؛ و یا فرم زیر را تکمیل نمایید.

مجله و اخبار اتوخسروانی MAGAZINE

×
منو