بنر گارانتی اتوخسروانی

علاوه بر کیفیت و کارایی خودرو، گارانتی و خدمات پس از فروش هم مسلما در انتخاب خودرو نقش مهمی را بازی می کنند. چرا که قرار است مدت زمان طولانی خودروی خریداری شده را استفاده نمایید. بنابراین ما در اتوخسروانی برای اطمینان خاطر شما از خرید، گارانتی های ویژه ای را در نظر گرفته ایم که شامل موارد زیر می باشد:

  • یکسال گارانتی تعویض خودرو
  • گارانتی مغایرت یک هفته ای
  • یکسال گارانتی موتور و گیربکس

 

تمامی کارت های گارانتی اتوخسروانی دارای مهر برجسته و هولوگرام بوده و کارت های فاقد این موارد دارای اعتبار نمی باشند.

یکسال-گارانتی-تعویض-خودرو

یکسال گارانتی تعویض خودرو

تمامی خریداران خودروهای وارداتی و چینی، صفر کیلومتر از اتوخسروانی یکسال گارانتی تعویض دریافت خواهند کرد؛ که در صورت بروز ایراد فنی موتور و یا گیربکس برای خودروی صفر کیلومتر آن ها تا یکسال یا ۱۵ هزار کیلومتر، خودرو با یک دستگاه صفر مشابه تعویض می گردد.
برگه ای با عنوان گارانتی تعویض طراحی شده با هولوگرام و مهر برجسته که در پایان پروسه خرید به آدرس مشتری ارسال می گردد.

گارانتی-مغایرت

گارانتی مغایرت یک هفته ای

اتوخسروانی از نارضایتی مشتریان خود خوشنود نمی شود و کماکان در تلاش است تا بهترین و مطلوب ترین شرایط را برای خریدی مطمئن فراهم کند؛ با این وجود احتمال بروز ایراد و مشکل غیر ممکن نیست. برای حل این مشکلات احتمالی مهلت یک هفته ای در نظر گرفته شده است.

در صورت بروز هرگونه مغایرت میان موارد مندرج در برگه فروش خودرو و یا برگه کارشناسی تحویلی با وضع موجود خودرو به لحاظ تصادف، رنگ شدگی و یا تعویض قطعات، تا مدت 7 روز از تاریخ فروش، امکان مرجوع نمودن خودرو از طرف خریدار و عودت وجه بدون پرداخت هیچگونه هزینه یا ضرر و زیان وجود دارد.

 

گارانتی-موتور-و-گیربکس

گارانتی موتور و گیربکس

تمامی تلاش و کوشش اتوخسروانی جلب رضایت مشتریان خود میباشد در نتیجه برای آرامش خاطر مشتریان هرگونه ایراد فنی موتور یا گیربکس (شامل تمام اجزای آن) برای خودرو های وارداتی تا یکسال یا 15 هزار کیلومتر کارکرد توسط اتوخسروانی گارانتی می گردد. گارانتی شامل هزینه های تعمیر در مراکز اتوشناس بوده و هیچگونه هزینه ای از مشتری دریافت نمی گردد. بدیهی است این مجموعه فقط در زمان های مذکور پاسخگوی مشکلات احتمالی می باشد.

فعال سازی گارانتی منوط به انجام سرویس اولیه تا 48 ساعت پس از خرید خودرو  و انجام تمامی سرویس های ادواری (هر 5 هزار کیلومتر) در مراکز اتوشناس می باشد.

بدیهی ست عدم انجام سرویس اولیه در زمان تعیین شده و انجام سرویس ها خارج از مراکز اتوشناس و کیلومتر تعیین شده موجب ابطال گارانتی خواهد شد.

ویدئوی آشنایی با گارانتی های اتوخسروانی

نظرات مشتریان CUSTOMERS

سوالات متداول FAQ

گارانتی در چه صورتی لغو می شود؟

در صورت عدم مراجعه در بازه زمانی یاد شده و کیلومتر تعیین شده، خودروی مورد نظر فاقد گارانتی بوده و هزینه خدمات بر عهده مالک خودرو خواهد بود.

گارانتی ها شامل چه خودروهای می شوند؟

گارانتی تعویض شامل خودرو های صفر کیلومتر (به جز خودروهای ایرانی)، گارانتی مغایرت شامل تمام خودروهای فروخته شده و گارانتی موتور و گیربکس شامل خودروهای کارکرده (به جز خودروهای ایرانی و چینی) می باشد.

مدت گارانتی خودرو ها به چه صورت است؟

گارانتی تعویض: یکسال یا 15 هزار کیلومتر
گارانتی مغایرت: 7 روز
گارانتی موتور و گیربکس: یکسال یا 15 هزار کیلومتر

گارانتی موتور گیربکس در کدام تعمیرگاه قابل انجام است؟

در مراکز اتوشناس زیر نظر کارشناسان متخصص صورت می گیرد.

در صورت بروز مشکل پس از خرید امکان مرجوعی وجود دارد؟

در صورت بروز هرگونه مغایرت میان موارد مندرج در برگه فروش خودرو و یا برگه کارشناسی تحویلی با وضع موجود خودرو به لحاظ تصادف، رنگ شدگی و یا تعویض قطعات، تا مدت 7 روز از تاریخ فروش امکان مرجوع نمودن خودرو از طرف خریدار وجود دارد.

مجله و اخبار اتوخسروانی MAGAZINE

×
منو