فروش اقساطی بورگوارد ( Borgward )

کیفیت بسیار بالا در ساخت و همچنین طراحی های بی نظیر طراحان زبردست، از جمله طراحان بی ام و مینی و رولز رویس موجب شده این کمپانی یکی از با کیفیت ترین کمپانی های خودروسازی حال حاضر چین به حساب بیاید و جزء اولین خودروهای چینی باشد که اجازه صادرات و فروش در اروپا را داشت. البته نمیتوان بورگوارد را یک خودروی چینی به حساب آورد به دلیل اینکه شاسی، موتور و جعبه دنده ی خودرو تماماً در آلمان ساخته می شوند. در واقع بورگوارد یک خودروی مونتاژ شده در چین است که از مهندسی فوق پیشرفته آلمانی بهره می برد. خودروهای بی ایکس ۵ و بی ایکس ۷ از کمپانی بورگوارد در ایران حضور دارد که بلافاصله با دیدن آنها متوجه کیفیت فوق العاده و روح آلمانی این دو خودرو خواهید شد. برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی بورگوارد فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اتوخسروانی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند. پیش از ادامه، راهنمای زیر را مطالعه کنید.

بورگوارد bx5

“در صورتی که قصد اطلاع از خرید اقساطی برندهای دیگر را دارید رو لینک زیر کلیک کنید”

خرید اقساطی خودرو

 

“برای اطلاع از قیمت خودروهای کارکرده و صفر روی لینک زیر کلیک کنید”

قیمت خودروی کارکرده و صفر

فرم درخواست خرید اقساطی بورگوارد

فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت کارشناسان و متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

بورگوارد BX5 اقساطی

فروش اقساطی بورگوارد BX5

BX5 از یک موتور ۱۸۰۰ سی سی توربو شارژ اسفاده می‌کند که می‌تواند برای این خودرو ۱۹۰ اسب بخار نیرو و ۲۸۰ نیوتون متر گشتاور فراهم آورد. با توجه به وزن 1670 کیلوگرمی خودرو این موتور بورگوارد BX5  را به یک خودروی قدرتمند و جوان پسند تبدیل کرده است. BX5 می تواند در مدت زمان 8.5 از سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد و به حداکثر سرعت 205 کیلومتر بر ساعت دست یابد. مصرف سوخت این خودرو ۸.۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است و همچنین از استاندارد آلایندگی یورو ۶ بهره می برد که نشان از سطح بالای اهمیت محیط زیست برای این کمپانی است. سیستم انتقال قدرت بورگوارد BX5 یک گیربکس اتوماتیک تیپ ترونیک شش سرعته است.

بورگوارد بی ایکس 7 bx7 اقساطی

فروش اقساطی بورگوارد BX7

بورگوارد ‏bx۷ مجهز به موتور توربو شارژ  ۲ لیتری با پاشش مستقیم GDi می باشد که می تواند برای این خودرو ۲۲۴ اسب بخار قدرت و 300 نیوتون متر گشتاور برای خودرو فراهم آورد نماید. گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته قرار گرفته بر روی BX7  می تواند نیرو را به هر چهار چرخ خودرو به صورت تمام چرخ محرک هوشمند ارسال نمایند. این هوشمندی موجب میشود خودرو در هر شرایطی بهترین توزیع نیرو را بین چرخ ها تجربه کند تا چه در جاده و چه در خارج جاده احساس کمبود توان نداشته باشید. موتور 2 لیتری آن می‌تواند شتاب صفر تا صد 8.5 ثانیه ای  و حداکثر سرعت۲۰۵ کیلومتر بر ساعت را برای خودرو فراهم آورد. مصرف بنزین این خودرو 8.5 لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر است.

نظرات مشتریان اتوخسروانی Autokhosravani

سوالات متداول درباره بورگوارد

×
منو