تیگارد ایکس 35 سفید مدل 1402 صفر

کارکرد صفر
  • وضعیت بدنه سالم
  • گیربکس اتوماتیک
  • سوخت بنزین
  • رنگ بدنه سفید
  • رنگ داخلی مشکی

خرید تیگارد ایکس 35 سفید مدل 1402 صفر در اتوخسروانی با آپشن های:

اتوخسروانی کد 1113 نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از تیگارد X35، موتور 1500 سی سی توربو 147 اسب بخار قدرت، دیلایت، کیلس استارتر، سقف پانوراما، کروز کنترل، ترمز پارک برقی، فرمان برقی، esp، مانیتور بزرگ، دوربین دنده عقب، دارای 5 ستاره ایمنی از c_ncap، ارسال رایگان به سراسر کشور، بیمه بدنه رایگان، یکسال گارانتی تعویض اتوخسروانی، گارانتی یک هفته ای مغایرت کارشناسی بدنه، فروش بصورت نقد و اقساط با قیمت قطعی.

خرید اقساطی تیگارد ایکس 35 سفید مدل 1402 صفر:

برای خرید اقساطی تیگارد ایکس 35 سفید مدل 1402 صفر میتوانید با پرداخت حداقل 50% مبلغ خودرو و اقساط 36 ماهه  تیگارد ایکس 35 سفید مدل 1402 صفر را به صورت اقساطی از شعب اتوخسروانی خریداری کنید.

گارانتی تعویض گارانتی موتور و گیربکس
تماس درخواست مشاوره
خرید اقساطی
این امکان را برای شما فراهم می آورد تا خودروی صفر یا کارکرده مورد نظر خود اعم از خودروهای وارداتی، چینی و ایرانی را با اقساط کوتاه مدت حداکثر 12 ماه و بدون ضوابط دست و پا گیر نظیر ضامن و… خریداری نماید.
اطلاعات بیشتر
خرید لیزینگی
در راستای ایجاد سهولت در خرید خودروی صفر و کارکرده – داخلی و خارجی امکان استفاده از خدمات لیزینگ را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است تا با شرایط متنوع در پیش پرداخت و اقساط (با اقساط بلند مدت) امکان خرید خودروی مورد نظر خود را داشته باشند
اطلاعات بیشتر
معاوضه خودرو
این امکان را فراهم می آورد تا در سریع ترین زمان ممکن خودروی فعلی خود را با خودروی مورد نظر معاوضه نمایید. کارشناسان ما می توانند انواع خودروی خارجی و داخلی و یا صفر و کارکرده را برای خریدار تامین نمایند.
اطلاعات بیشتر
کارشناسان اتوخسروانی همواره به عنوان یک مشاور در کنار شما هستند، تا شما را به سمت مسیری مطمئن و آسان راهنمایی کنند، که در نهایت شما بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. تیم مشاوره اتوخسروانی متشکل از کارشناسان و متخصصین حوزه خودرو با شناخت کامل به بازار خودرو و دانش و تجربیاتشان می توانند در سریعترین زمان ممکن، آنچه که در نظر دارید را فراهم آورند. کافی است با تکمیل کردن فرم روبرو و یا تماس با شماره 48421-021 خود را چند قدم به خواسته هایتان نزدیکتر کنید.

شاید از این خودرو ها خوشتان بیاید

×
منو