دی اس 7 مدل 2018 طلایی متالیک

کارکرد 23.000 کیلومتر
  • وضعیت بدنه بدون رنگ
  • گیربکس اتوماتیک
  • سوخت بنزین
  • رنگ بدنه و تریم داخل طلایی متالیک، داخل مشکی

آپشن ها و مشخصات کارشناسی DX: صندلی‌های جلو برقی همراه با مموری//مانیتور ۱۲ اینچی تاچ//دوربین دنده عقب//اتو هلد//شیفتر//کیلس استارتر//ترمز دستی برقی//صندوق برقی//دیلات//۴حالت رانندگی//سنسور جلو و عقب و باران و باد تایر و هشدار خواب آلودگی راننده//مه شکن عقب و جلو//۴رادار//دوربین ۳۶۰//تهویه اتومات//چراغهای جلو led//فرمان D کات//چراغهای چرخشی //چراغ بدرقه و خوش آمد//نور پردازی داخلی//کول باکس//روکش چرم صندلیها ناپا و طراحی بند ساعتی// سانروف پانارما//اتو پارک//کروز کنترل هوشمند // ۲گرمکن و ۲سردکن و … — بدون رنگ

ما در کنار شما هستیم تا به صورت کاملا رایگان بهترین گزینه خرید را به شما پیشنهاد بدهیم تا شما بتوانید خودروی مناسب روحیات، علایق، انتظارات و بودجه خود را تهیه کنید.

گارانتی مغایرت گارانتی موتور و گیربکس کارت VIP خدمات
تماس درخواست مشاوره
خرید اقساطی
این امکان را برای شما فراهم می آورد تا خودروی صفر یا کارکرده مورد نظر خود اعم از خودروهای وارداتی، چینی و ایرانی را با اقساط کوتاه مدت حداکثر 12 ماه و بدون ضوابط دست و پا گیر نظیر ضامن و… خریداری نماید.
اطلاعات بیشتر
خرید لیزینگی
در راستای ایجاد سهولت در خرید خودروی صفر و کارکرده – داخلی و خارجی امکان استفاده از خدمات لیزینگ را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است تا با شرایط متنوع در پیش پرداخت و اقساط (با اقساط بلند مدت) امکان خرید خودروی مورد نظر خود را داشته باشند
اطلاعات بیشتر
معاوضه خودرو
این امکان را فراهم می آورد تا در سریع ترین زمان ممکن خودروی فعلی خود را با خودروی مورد نظر معاوضه نمایید. کارشناسان ما می توانند انواع خودروی خارجی و داخلی و یا صفر و کارکرده را برای خریدار تامین نمایند.
اطلاعات بیشتر
کارشناسان اتوخسروانی همواره به عنوان یک مشاور در کنار شما هستند، تا شما را به سمت مسیری مطمئن و آسان راهنمایی کنند، که در نهایت شما بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. تیم مشاوره اتوخسروانی متشکل از کارشناسان و متخصصین حوزه خودرو با شناخت کامل به بازار خودرو و دانش و تجربیاتشان می توانند در سریعترین زمان ممکن، آنچه که در نظر دارید را فراهم آورند. کافی است با تکمیل کردن فرم روبرو و یا تماس با شماره 48421-021 خود را چند قدم به خواسته هایتان نزدیکتر کنید.

شاید از این خودرو ها خوشتان بیاید

×
منو