فیدلیتی پرایم 5 نفره مشکی مدل 1401 کارکرده

کارکرد 13000
  • وضعیت بدنه بدون رنگ
  • گیربکس اتوماتیک
  • سوخت بنزین
  • رنگ بدنه مشکی
  • رنگ داخلی مشکی

خرید فیدلیتی پرایم 5 نفره مشکی مدل 1401 کارکرده در اتوخسروانی با آپشن های:

رینگ 10 پر، رادارها کامل نقطه کور، رادار بین خطوط، رادار هشدار خروج از خط، صندوق برقی و اتوترانک، درایو مود، مانیتور بزرگ، نورپردازی داخل، دیلایت و اتولایت، ولکام، کیلس استارتر، اینه تاشو برقی، سقف پانوراما، صندلی ها برقی، گرمکن صندلی ها، دوربین 360، ESP، ترمز پارک برقی، اتوهلد، کروز کنترل، تهویه مطبوع اتوماتیک، TPMS، سنسور نور، سنسور باران.

علاوه بر کیفیت و کارایی خودرو، گارانتی و خدمات پس از فروش هم مسلما در انتخاب خودرو نقش مهمی را ایفا می کنند. بنابراین ما در اتوخسروانی برای اطمینان خاطر شما از خرید، گارانتی های ویژه ای را در نظر گرفته ایم.

شرایط خرید اقساطی فیدلیتی پرایم 5 نفره مشکی مدل 1401 کارکرده:

با پرداخت حداقل 50% مبلغ خودرو و اقساط 12 الی 30 ماه میتوانید فیدلیتی پرایم 5 نفره مشکی مدل 1401 کارکرده را به صورت اقساطی از شعب اتوخسروانی خریداری کنید.

گارانتی مغایرت گارانتی موتور و گیربکس
تماس درخواست مشاوره

وضعیت کارشناسی این خودرو

خرید اقساطی
این امکان را برای شما فراهم می آورد تا خودروی صفر یا کارکرده مورد نظر خود اعم از خودروهای وارداتی، چینی و ایرانی را با اقساط کوتاه مدت حداکثر 12 ماه و بدون ضوابط دست و پا گیر نظیر ضامن و… خریداری نماید.
اطلاعات بیشتر
خرید لیزینگی
در راستای ایجاد سهولت در خرید خودروی صفر و کارکرده – داخلی و خارجی امکان استفاده از خدمات لیزینگ را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است تا با شرایط متنوع در پیش پرداخت و اقساط (با اقساط بلند مدت) امکان خرید خودروی مورد نظر خود را داشته باشند
اطلاعات بیشتر
معاوضه خودرو
این امکان را فراهم می آورد تا در سریع ترین زمان ممکن خودروی فعلی خود را با خودروی مورد نظر معاوضه نمایید. کارشناسان ما می توانند انواع خودروی خارجی و داخلی و یا صفر و کارکرده را برای خریدار تامین نمایند.
اطلاعات بیشتر
کارشناسان اتوخسروانی همواره به عنوان یک مشاور در کنار شما هستند، تا شما را به سمت مسیری مطمئن و آسان راهنمایی کنند، که در نهایت شما بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. تیم مشاوره اتوخسروانی متشکل از کارشناسان و متخصصین حوزه خودرو با شناخت کامل به بازار خودرو و دانش و تجربیاتشان می توانند در سریعترین زمان ممکن، آنچه که در نظر دارید را فراهم آورند. کافی است با تکمیل کردن فرم روبرو و یا تماس با شماره 48421-021 خود را چند قدم به خواسته هایتان نزدیکتر کنید.

شاید از این خودرو ها خوشتان بیاید

×
منو