قیمت موهاوی‏ 8 سیلندر نارنجی 2010

کارکرد 260,000 کیلومتر
  • رنگ داخل کرم
  • حجم موتور 4.6 لیتر
  • پیشرانه 8 سیلندر
  • مصرف ترکیبی 12.8 لیتر در صد کیلومتر

کیا موهاوی‏ 8 سیلندر نارنجی 2010

فنی و بدنه عالی ، 8سیلندر ، وکیوم درصندوق ، گرمکن همه صندلی ها ، کولر جلو ، سانروف ، دفلاک 3حالته ، صندلی دوطرف برقی با مموری ، تهویه دوآل دیجیتال ، سنوسر 360درجه ، رکاب جانبی ، دوربین دنده عقب ، تنطیم ارتفاع ، شیب سنج ، کروزکنترل ، بلوتوث ، ESP ، کامپیوتر سفری ، چوبکاری داخل کابین ، نورپردازی داخل کابین ، 7نفره ، آنتن کوسه ای ، کیلس استارتر ، فول ایربگ ، کول باکس ، امکان فروش بصورت نقدی و اقساطی

تماس درخواست مشاوره
خرید اقساطی
این امکان را برای شما فراهم می آورد تا خودروی صفر یا کارکرده مورد نظر خود اعم از خودروهای وارداتی، چینی و ایرانی را با اقساط کوتاه مدت حداکثر 12 ماه و بدون ضوابط دست و پا گیر نظیر ضامن و… خریداری نماید.
اطلاعات بیشتر
خرید لیزینگی
در راستای ایجاد سهولت در خرید خودروی صفر و کارکرده – داخلی و خارجی امکان استفاده از خدمات لیزینگ را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است تا با شرایط متنوع در پیش پرداخت و اقساط (با اقساط بلند مدت) امکان خرید خودروی مورد نظر خود را داشته باشند
اطلاعات بیشتر
معاوضه خودرو
این امکان را فراهم می آورد تا در سریع ترین زمان ممکن خودروی فعلی خود را با خودروی مورد نظر معاوضه نمایید. کارشناسان ما می توانند انواع خودروی خارجی و داخلی و یا صفر و کارکرده را برای خریدار تامین نمایند.
اطلاعات بیشتر
کارشناسان اتوخسروانی همواره به عنوان یک مشاور در کنار شما هستند، تا شما را به سمت مسیری مطمئن و آسان راهنمایی کنند، که در نهایت شما بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. تیم مشاوره اتوخسروانی متشکل از کارشناسان و متخصصین حوزه خودرو با شناخت کامل به بازار خودرو و دانش و تجربیاتشان می توانند در سریعترین زمان ممکن، آنچه که در نظر دارید را فراهم آورند. کافی است با تکمیل کردن فرم روبرو و یا تماس با شماره 48421-021 خود را چند قدم به خواسته هایتان نزدیکتر کنید.

شاید از این خودرو ها خوشتان بیاید

×
منو