نیسان پاترول دو در مدل 73

کارکرد 345.000 کیلومتر
  • وضعیت بدنه کامل رنگ
  • گیربکس دنده ای
  • سوخت بنزین
  • رنگ بدنه بادمجانی متالیک
  • رنگ داخلی قهوه ای

آپشن ها پاترول :  رنگ بادمجانی متالیک با اکلیل و صدف آمریکاییصندلی های لکسوری ls460 با نصب اصولی ( تمامی فاصله ها رعایت شده به طوری که احساس راحتی کامل دارین پشت فرمون ) که تمامی کلید هاش کار میکنه و نوعه – صندلی های جلو و عقب برقی فعال – دارای سرد کن گرم کن – سقف کهکشانی دارای wifi – تو دوزی داخل نو به همراه داشبورد هیدروگرافی شده – شیشه بالابر برقی – آیینه ها برقی – مانیتور با جای مخصوص هیدروگرافی شده – صفحه کیلومتر نو شده و‌ دارای کنترل برای تعویض رنگ چراغ پشت کیلومتر – عایق بندی دمپینگ و عایق حرارت برای کف و داخل درها – دارای رول بار – دارای چادر دو نفره بازشو بر روی سقف – دارای یک سایبان خاص که دارای ۷ بازو می باشد و از جلوی ماشین تا انتهای پشت ماشین رو در بر میگیره – دارای ۶ عدد باکس روی سقف زیر چادر سقفی برای گذاشتن وسایل – دارای یک باکس مستطیلی – دارای ۳ منبع آب با پمپ و لوله کشی پنوماتیک و…

ما در کنار شما هستیم تا به صورت کاملا رایگان بهترین گزینه خرید را به شما پیشنهاد بدهیم تا شما بتوانید خودروی مناسب روحیات، علایق، انتظارات و بودجه خود را تهیه کنید.

گارانتی مغایرت کارت VIP خدمات
تماس درخواست مشاوره
خرید اقساطی
این امکان را برای شما فراهم می آورد تا خودروی صفر یا کارکرده مورد نظر خود اعم از خودروهای وارداتی، چینی و ایرانی را با اقساط کوتاه مدت حداکثر 12 ماه و بدون ضوابط دست و پا گیر نظیر ضامن و… خریداری نماید.
اطلاعات بیشتر
خرید لیزینگی
در راستای ایجاد سهولت در خرید خودروی صفر و کارکرده – داخلی و خارجی امکان استفاده از خدمات لیزینگ را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است تا با شرایط متنوع در پیش پرداخت و اقساط (با اقساط بلند مدت) امکان خرید خودروی مورد نظر خود را داشته باشند
اطلاعات بیشتر
معاوضه خودرو
این امکان را فراهم می آورد تا در سریع ترین زمان ممکن خودروی فعلی خود را با خودروی مورد نظر معاوضه نمایید. کارشناسان ما می توانند انواع خودروی خارجی و داخلی و یا صفر و کارکرده را برای خریدار تامین نمایند.
اطلاعات بیشتر
کارشناسان اتوخسروانی همواره به عنوان یک مشاور در کنار شما هستند، تا شما را به سمت مسیری مطمئن و آسان راهنمایی کنند، که در نهایت شما بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. تیم مشاوره اتوخسروانی متشکل از کارشناسان و متخصصین حوزه خودرو با شناخت کامل به بازار خودرو و دانش و تجربیاتشان می توانند در سریعترین زمان ممکن، آنچه که در نظر دارید را فراهم آورند. کافی است با تکمیل کردن فرم روبرو و یا تماس با شماره 48421-021 خود را چند قدم به خواسته هایتان نزدیکتر کنید.

شاید از این خودرو ها خوشتان بیاید

×
منو