هیوندای اکسنت مونتاژ سفید مدل 97 کارکرده

کارکرد 109000 1,280,000,000 تومان
  • وضعیت بدنه بدون رنگ
  • گیربکس اتومات
  • سوخت بنزین
  • رنگ بدنه سفید
  • رنگ داخلی مشکی

خرید هیوندای اکسنت مونتاژ سفید مدل 97 کارکرده در اتوخسروانی با آپشن های:

ESP، سنسور عقب، دیلایت و اتولایت، چراغ مه شکن جلو و عقب، مانیتور 7 اینچی، نویگیشن، دوربین عقب، 6 ایربگ، کیلس استارتر، تهویه اتومات، کول باکس، خروجی 12 ولت، آینه تاشو برقی، سانروف.

علاوه بر کیفیت و کارایی خودرو، گارانتی و خدمات پس از فروش هم مسلما در انتخاب خودرو نقش مهمی را ایفا می کنند. بنابراین ما در اتوخسروانی برای اطمینان خاطر شما از خرید، گارانتی های ویژه ای را در نظر گرفته ایم.

خرید اقساطی هیوندای اکسنت مونتاژ سفید مدل 97 کارکرده:

خرید اقساطی هیوندای اکسنت مونتاژ سفید مدل 97 کارکرده از شعب اتوخسروانی تنها با پرداخت حداقل 50% مبلغ کل و مابقی به صورت اقساط با بازپرداخت حداکثر تا سقف 30 ماه امکان پذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر برای خرید اقساطی هیوندای اکسنت مونتاژ سفید مدل 97 کارکرده میتوانید به شعب اتوخسروانی مراجعه کنید و یا با شماره 02148421 تماس بگیرید.

گارانتی مغایرت گارانتی موتور و گیربکس
تماس درخواست مشاوره

وضعیت کارشناسی این خودرو

خرید اقساطی
این امکان را برای شما فراهم می آورد تا خودروی صفر یا کارکرده مورد نظر خود اعم از خودروهای وارداتی، چینی و ایرانی را با اقساط کوتاه مدت حداکثر 12 ماه و بدون ضوابط دست و پا گیر نظیر ضامن و… خریداری نماید.
اطلاعات بیشتر
خرید لیزینگی
در راستای ایجاد سهولت در خرید خودروی صفر و کارکرده – داخلی و خارجی امکان استفاده از خدمات لیزینگ را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است تا با شرایط متنوع در پیش پرداخت و اقساط (با اقساط بلند مدت) امکان خرید خودروی مورد نظر خود را داشته باشند
اطلاعات بیشتر
معاوضه خودرو
این امکان را فراهم می آورد تا در سریع ترین زمان ممکن خودروی فعلی خود را با خودروی مورد نظر معاوضه نمایید. کارشناسان ما می توانند انواع خودروی خارجی و داخلی و یا صفر و کارکرده را برای خریدار تامین نمایند.
اطلاعات بیشتر
کارشناسان اتوخسروانی همواره به عنوان یک مشاور در کنار شما هستند، تا شما را به سمت مسیری مطمئن و آسان راهنمایی کنند، که در نهایت شما بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. تیم مشاوره اتوخسروانی متشکل از کارشناسان و متخصصین حوزه خودرو با شناخت کامل به بازار خودرو و دانش و تجربیاتشان می توانند در سریعترین زمان ممکن، آنچه که در نظر دارید را فراهم آورند. کافی است با تکمیل کردن فرم روبرو و یا تماس با شماره 48421-021 خود را چند قدم به خواسته هایتان نزدیکتر کنید.
×
منو