کیا اسپورتیج 2017 GT لاین سفید

کارکرد 1.300 کیلومتر
  • شتاب 9.8 ثانیه
  • پیشرانه 4 سیلندر GDI
  • حجم موتور 2.4 لیتر
  • مصرف ترکیبی 8.5 لیتر در صد کیلومتر

کیا اسپورتیج 2017 GT لاین سفید

آپشن های اسپورتیج : فول کامل شرکتی بسیار تمیز ، جی تی لاین ، سیستم صوتی JBL با ساب ، 5گرم 2سرد ، ولکام ، صندلی های جلو برقی ، شارژ وایرلس ، کیلس استارتر ، سنسور 360 درجه ، مانیتور ، دوربین دنده عقب ، سنسور پارک ، سقف پاناروما ، صندوق برقی ، سنسور باران ، چراغ زنون و چراغشور ، فرمان D کات ، درایو مود ، تهویه دوآل دیجیتال ، دودیفرانسیل با دفلاک ، آینه تاشوی برقی ، ESP و…

ما در کنار شما هستیم تا به صورت کاملا رایگان بهترین گزینه خرید را به شما پیشنهاد بدهیم تا شما بتوانید خودروی مناسب روحیات، علایق، انتظارات و بودجه خود را تهیه کنید.

برای مشاوره رایگان با شماره 48421-021 تماس حاصل فرمایید.

تماس درخواست مشاوره
خرید اقساطی
این امکان را برای شما فراهم می آورد تا خودروی صفر یا کارکرده مورد نظر خود اعم از خودروهای وارداتی، چینی و ایرانی را با اقساط کوتاه مدت حداکثر 12 ماه و بدون ضوابط دست و پا گیر نظیر ضامن و… خریداری نماید.
اطلاعات بیشتر
خرید لیزینگی
در راستای ایجاد سهولت در خرید خودروی صفر و کارکرده – داخلی و خارجی امکان استفاده از خدمات لیزینگ را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است تا با شرایط متنوع در پیش پرداخت و اقساط (با اقساط بلند مدت) امکان خرید خودروی مورد نظر خود را داشته باشند
اطلاعات بیشتر
معاوضه خودرو
این امکان را فراهم می آورد تا در سریع ترین زمان ممکن خودروی فعلی خود را با خودروی مورد نظر معاوضه نمایید. کارشناسان ما می توانند انواع خودروی خارجی و داخلی و یا صفر و کارکرده را برای خریدار تامین نمایند.
اطلاعات بیشتر
کارشناسان اتوخسروانی همواره به عنوان یک مشاور در کنار شما هستند، تا شما را به سمت مسیری مطمئن و آسان راهنمایی کنند، که در نهایت شما بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. تیم مشاوره اتوخسروانی متشکل از کارشناسان و متخصصین حوزه خودرو با شناخت کامل به بازار خودرو و دانش و تجربیاتشان می توانند در سریعترین زمان ممکن، آنچه که در نظر دارید را فراهم آورند. کافی است با تکمیل کردن فرم روبرو و یا تماس با شماره 48421-021 خود را چند قدم به خواسته هایتان نزدیکتر کنید.

شاید از این خودرو ها خوشتان بیاید

×
منو