قیمت چری آریزو 5TE مدل 99 (‏اتوماتیک اکسلنت توربو مشکی)

کارکرد 1200
  • سوخت بنزینی
  • گیربکس اتوماتیک
  • رنگ بدنه مشکی
  • رنگ داخل مشکی
  • محل بازدید تهران

چری آریزو 5TE مدل 99 (‏اتوماتیک اکسلنت توربو مشکی)

توربوشارژ/حجم موتور1500 CC/ کیلس استارتر/قفل مرکزی باریموت/سیستم بالارفتن اتوماتیک پنجره ها همراه با قفل درها/ ESP/شیشه بالابربرقی برای 4درب/ تنظیم برقی آینه های جانبی/ کولربر/کروز کنترل/،سانروف/صندلی های چرمی/ مانیتور7اینچی لمسی/ سیستم کمکی پارک/ سیستم رانندگی ECO/ سیستم نمایش میزان بادتایرها/ سیستم کمکی ترمز EBA/فروش بصورت اقساطی نیز امکانپذیر می باشد .

کارکرد : 1,200 کیلومتر

 

تماس درخواست مشاوره
خرید اقساطی
این امکان را برای شما فراهم می آورد تا خودروی صفر یا کارکرده مورد نظر خود اعم از خودروهای وارداتی، چینی و ایرانی را با اقساط کوتاه مدت حداکثر 12 ماه و بدون ضوابط دست و پا گیر نظیر ضامن و… خریداری نماید.
اطلاعات بیشتر
خرید لیزینگی
در راستای ایجاد سهولت در خرید خودروی صفر و کارکرده – داخلی و خارجی امکان استفاده از خدمات لیزینگ را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است تا با شرایط متنوع در پیش پرداخت و اقساط (با اقساط بلند مدت) امکان خرید خودروی مورد نظر خود را داشته باشند
اطلاعات بیشتر
معاوضه خودرو
این امکان را فراهم می آورد تا در سریع ترین زمان ممکن خودروی فعلی خود را با خودروی مورد نظر معاوضه نمایید. کارشناسان ما می توانند انواع خودروی خارجی و داخلی و یا صفر و کارکرده را برای خریدار تامین نمایند.
اطلاعات بیشتر
کارشناسان اتوخسروانی همواره به عنوان یک مشاور در کنار شما هستند، تا شما را به سمت مسیری مطمئن و آسان راهنمایی کنند، که در نهایت شما بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. تیم مشاوره اتوخسروانی متشکل از کارشناسان و متخصصین حوزه خودرو با شناخت کامل به بازار خودرو و دانش و تجربیاتشان می توانند در سریعترین زمان ممکن، آنچه که در نظر دارید را فراهم آورند. کافی است با تکمیل کردن فرم روبرو و یا تماس با شماره 48421-021 خود را چند قدم به خواسته هایتان نزدیکتر کنید.

شاید از این خودرو ها خوشتان بیاید

×
منو