قیمت دی اس7 مدل 2018 (کراس بک‏ اپرا مسی)

کارکرد صفر
  • رنگ داخل مشکی
  • نوع سوخت بنزین
  • حجم موتور 1.6 لیتر
  • پیشرانه 4 سیلندر توربوشارژ THP165

دی اس 7 کراس بک‏ اپرا مسی 2018 صفر

سیستم صوتی FOCALفرانسه/مانیتور۱۲ اینچی/ چرم ناپا/شارژروایلس//صندلی جلو راننده و عقب برقی/صندوق برقی/اتوترانک/رادارتصادف/سنسورهشداردهنده خواب آلودگی راننده/ رادار عابر/راداربین خطوط/دوربین۳۶۰درجه/سنسور360درجه نایت ویژن/ چراغ جلو سوارفکسی/۷حالت رانندگی/ نورپردازی داخل/سقف پاناروما/شیب سنج/اتو هلد/ دنده پشت فرمان/اسپرت پلاس/دیلایت/اتولایت/کروزکنترل/رینگ مشکی/سنسورنوروباران/کیلس استارتر/امکان فروش بصورت نقد و اقساطی.


قیمت کارکرده و صفر دی اس

تماس درخواست مشاوره
خرید اقساطی
این امکان را برای شما فراهم می آورد تا خودروی صفر یا کارکرده مورد نظر خود اعم از خودروهای وارداتی، چینی و ایرانی را با اقساط کوتاه مدت حداکثر 12 ماه و بدون ضوابط دست و پا گیر نظیر ضامن و… خریداری نماید.
اطلاعات بیشتر
خرید لیزینگی
در راستای ایجاد سهولت در خرید خودروی صفر و کارکرده – داخلی و خارجی امکان استفاده از خدمات لیزینگ را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است تا با شرایط متنوع در پیش پرداخت و اقساط (با اقساط بلند مدت) امکان خرید خودروی مورد نظر خود را داشته باشند
اطلاعات بیشتر
معاوضه خودرو
این امکان را فراهم می آورد تا در سریع ترین زمان ممکن خودروی فعلی خود را با خودروی مورد نظر معاوضه نمایید. کارشناسان ما می توانند انواع خودروی خارجی و داخلی و یا صفر و کارکرده را برای خریدار تامین نمایند.
اطلاعات بیشتر
کارشناسان اتوخسروانی همواره به عنوان یک مشاور در کنار شما هستند، تا شما را به سمت مسیری مطمئن و آسان راهنمایی کنند، که در نهایت شما بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. تیم مشاوره اتوخسروانی متشکل از کارشناسان و متخصصین حوزه خودرو با شناخت کامل به بازار خودرو و دانش و تجربیاتشان می توانند در سریعترین زمان ممکن، آنچه که در نظر دارید را فراهم آورند. کافی است با تکمیل کردن فرم روبرو و یا تماس با شماره 48421-021 خود را چند قدم به خواسته هایتان نزدیکتر کنید.

شاید از این خودرو ها خوشتان بیاید

×
منو