قیمت خودرو
از
تا

قیمت سانتافه

سانتافه (Santafe)
هیوندای سانتافه و آگهی های مربوط آن را در انواع نسخه ها با کارکردها و رنگ های مختلف در این صفحه درج شده است.
سانتافه صفر و کارکرده
در صورتی که خودروی مطلوب شما در بین آگهی‌ها نبود، از طریق فرم قرار گرفته در صفحه “تماس با ما” درخواست خود را ثبت نمائید تا کارشناسان اتوخسروانی در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا از طریق شماره 48421-021 با ما تماس بگیرید.

لینک های مهم برای دسترسی سریع تر به سایر قسمت های سایت:
قیمت سانتافه 2014
قیمت سانتافه 2015
قیمت سانتافه 2016
قیمت سانتافه 2017
قیمت سانتافه 2018

معرفی سانتافه (Santafe)
نسل اول هیوندای سانتافه در سال ۲۰۰۰ معرفی شد اما چندان مورد استقبال قرار نگرفت و فروش بالایی کسب نکرد. با معرفی نسل دوم در سال ۲۰۰۵ ، پای سانتافه به بازار ایران باز شد و خیلی سریع مخاطبان خودش را جلب کرد. سانتافه ۲۰۱۸ از نمونه های نسل سوم این ماشین به حساب می آید و گرانترین مدل سانتافه در بازار ایران است. بازار خرید و فروش پر رونق و واردات گسترده نیز از ویژگی‌های مثبت دیگر سانتافه به حساب می‌آیند که باعث شده این ماشین روز به روز فروش بیشتری داشته باشد. در ادامه به بررسی هیوندای سانتافه 2018 و ویژگی های آن اشاره میکنیم.

با توجه به تمام این ویژگی های مثبت، جای تعجب نیست که ماشین های این کمپانی تا این اندازه محبوب هستند. با وجود اینکه سالهای زیادی از تولد سانتافه نمیگذرد، اما در همین چند سال، به شدت مورد توجه قرار گرفته و در کشورهای زیادی در دسته خودروهای پرفروش قرار گرفته است. سانتافه به عنوان یک ماشین شاسی بلند قابل توجه با مدل های مختلف و موتورهای متفاوت عرضه شده است. اما به دلیل ممنوعیت‌های وارداتی بعد از سال ۲۰۱۳ فقط نمونه های چهار سیلندر این ماشین به بازار ایران راه پیدا کرده و خبری از مدل های قدرتمند در این بازار نیست.

هر چند هیوندای سانتافه یک خودروی آفرودی نبوده و صرفاً یک شاسی بلند شهری به حساب می آید اما به دلیل استفاده از سیستم 4 چرخ متحرک، هنگام حرکت در مسیرهای بیراهه مشکل چندانی نخواهد داشت. در ادامه به بررسی هیوندای سانتافه ۲۰۱۵ و ویژگی های این ماشین اشاره می‌کنیم و مزایا و معایب آن را مورد بررسی قرار می دهیم:

در واقع سانتافه نمونه‌ای همه چیز تمام برای نشان دادن قدرت خودروسازی کمپانی های کره ای به حساب می آید. ویژگی های مثبت بسیار زیادی در این خودرو کنار هم جمع شده اند تا آن را به گزینه ای فوق العاده برای انتخاب تبدیل کنند. جذابیت ظاهری و امکانات و آپشن های فوق العاده دو تا از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های مثبت هیوندای سانتافه به حساب می آیند. کمپانی هیوندای در سال ۲۰۱۸ یک فیس لیفت روی سانتافه انجام داد تا ظاهر آن کمی مدرن تر و جذاب تر از قبل شود. البته ناگفته نماند تغییرات مدلهای جدید آنقدر جزئی بود که چندان به چشم نمی آید و صرفاً در بعضی بخش ها مثل چراغ ها و جلو پنجره کمی نمود پیدا می‌کند.

نسل سوم سانتافه در سال 2012 معرفی شد و از نظر طراحی یک شاهکار محسوب می شد. همین طراحی جذاب باعث شد خیلی سریع فروش خوبی کسب کند. اما از آنجایی که واردات خودروهای بیشتر از ۲۵۰۰ سی سی ممنوع شده بود نمونه‌های نسل سوم سانتافه فقط در مدل چهار سیلندر به بازار ایران راه پیدا کردند. در سال ۲۰۱۶ کمپانی هیوندای تصمیم گرفت تغییرات ظاهری جزئی روی سانتافه اعمال کند و یک فیس لیفت برای سانتافه در نظر گرفت.

در حال حاضر نسل چهارم هیوندای سانتافه روی خط تولید قرار دارد اما با توجه به ممنوعیت واردات خودرو بعد از سال ۲۰۱۸، شاهد حضور این مدل در ایران نیستیم. در ادامه به بررسی یکی از آخرین مدلهای موجود در ایران یعنی هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ می پردازیم.

×
منو