قیمت خودرو
از
تا

قیمت اپتیما

گارانتی تعویض

گارانتی یکساله موتور و گیربکس خودروهای صفر

گارانتی مغایرت

گارانتی یک هفته ای مغایرت برگۀ فروش با خودرو

گارانتی موتور و گیربکس

گارانتی موتور و گیربکس تا یکسال یا 15.000 کیلومتر

کارت VIP خدمات

کارت اعتباری خدمات

خودروهای کارشناسی شده

کارشناسی رنگ و فنی همراه با ضمانت 100% جبران خسارت

معرفی کیا

کمپانی کیا در سال ۲۰۰۰ برای اولین بار از اپتیما رونمایی کرد و تا به حال پنج نسل متفاوت از این ماشین را روانه ی بازار کرده است. اپتیما در بعضی از بازارها با نام K5 نیز شناخته می‌شود. کیا اپتیما ۲۰۱۵ سومین نسل از این ماشین است و با نام اختصاری اپتیما TF شناخته می‌شود. لیست بلند بالایی از امکانات و توانایی ها در اپتیما موجب شده این ماشین تا این اندازه محبوب و پر فروش باشد و در بیشتر کشورهای دنیا در لیست پرفروش ترین خودروها خودنمایی کند.

مدت زمان زیادی از رونمایی از اولین مدل اپتیما در بازار جهانی نمی گذرد و این ماشین فقط 20 سال سن دارد. اپتیما تا حدود زیادی با سوناتا هم بستگی دارد و حتی در اکثر مدل ها پلتفرم این دو خودرو با یکدیگر یکسان است که نشان از همکاری نزدیک کیا و هیوندای دارد. بعضی افراد برند هیوندای و طراحی های مدرن و لوکس آن را بیشتر می پسندند و بعضی دیگر ترجیح می دهند ماشین های اسپرت و خشن کیا را انتخاب کنند. کیا اپتیما برای اولین بار در سال ۲۰۰۰ روی خط تولید قرار گرفت و هر ۵ سال یکبار تغییر نسل بهترین ماشین انجام شد.

قیمت اپتیما ( Optima)

آگهی های درج شده در اتوخسروانی مورد تائید ماست. در صورتی که به هر دلیلی اپتیمای مورد نظر خود را در بین آگهی ها مشاهده نکردید و یا قیمت در آگهی درج نشده بود،  از طریق شماره 48421-021 با کارشناسان اتوخسروانی تماس حاصل نمائید و یا از طریق فرم قرار گرفته در صفحه ” تماس با ما “ درخواست خود را ثبت نمائید.

قیمت اپتیما صفر و کارکرده

در اتوخسروانی امکان خرید همه مدل های برند کیا( Kia ) به صورت نقدی و اقساط وجود دارد.


لینک های بخش های مهم مرتبط به اپتیما

قیمت اپتیما جی تی لاین 2015

قیمت اپتیما جی تی لاین 2016

قیمت اپتیما جی تی لاین 2017


×
منو