قیمت خودرو
از
تا

قیمت استپ وی

معرفی استپ وی
داچیا استپ وی یک ماشین اسپرت – یک هاچ بک کوچک با تم SUV با قیمت بسیار رقابتی است.این خودرو بر اساس داچیا معمولی ساخته شده است، اما دارای کاپوت حجاری‌شده‌تر، ریل‌های سقف، طاق‌های پلاستیکی درشت، ارتفاع سواری افزایش‌یافته و سپرهایی با صفحه‌های اسکیدروی یکپارچه است – که همگی برای جاده های شهری مناسب هستند. فقط سه سطح برای انتخاب وجود دارد، و هیچ گزینه ای به جز رنگ و چند لوازم جانبی مناسب فروشنده وجود ندارد.

آگاهی از قیمت همه مدل های استپ وی
قیمت استپ وی 96
قیمت استپ وی 97
قیمت استپ وی 98
قیمت ساندرو (همه مدلهای Sandero)

همانطور که در این مطلب مطالعه کردید اگرچه دارای ظاهر قابل قبولی است و در بسیاری از موارد خودرویی سخت و بادوام است اما امکانات آنچنانی ندارد با این حال این خودرو همچنان در میان خودروهای پرطرفدار در کشور ایران است، از طرف دیگر ظاهر این خودرو به نحوی است که مناسب هر سنی میباشد و هر شخصی با هر نوع سیقه ای با یک نگاه میتواند دلباخته ی این خودرو شود. استفاده از باربند برروی سقف این خودرو اگرچه که فقط جنبه ی تزئینی دارد اما ظاهری اسپرت و جوان پسند را به این خودرو داده است. با تمام این صحبت ها رنو استپ وی در میان رقبا از محبوبیت کمتری برخوردداری است. اگرچه که این خودرو رانندگی نرمی را برای شما به ارمغان می آورد اما لذت رانندگی را به شما القا نمیکند چرا که زمختی صندلی ها و دیگر بخش های داخلی این خودرو و کمبود امکانات سبب دلزدگی مشتریان میشود.
طراحی StepWay
همانطور که در مطالب فوق مطالعه کردید اگرچه دارای ظاهر قابل قبولی است و در بسیاری از موارد خودرویی سخت و بادوام است اما امکانات آنچنانی ندارد با این حال این خودرو همچنان در میان خودروهای پرطرفدار در کشور ایران است، از طرف دیگر ظاهر این خودرو به نحوی است که مناسب هر سنی میباشد و هر شخصی با هر نوع سیقه ای با یک نگاه میتواند دلباخته ی این خودرو شود. استفاده از باربند برروی سقف این خودرو اگرچه که فقط جنبه ی تزئینی دارد اما ظاهری اسپرت و جوان پسند را به این خودرو داده است. با تمام این صحبت ها رنو استپ وی در میان رقبا از محبوبیت کمتری برخوردداری است. اگرچه که این خودرو رانندگی نرمی را برای شما به ارمغان می آورد اما لذت رانندگی را به شما القا نمیکند چرا که زمختی صندلی ها و دیگر بخش های داخلی این خودرو و کمبود امکانات سبب دلزدگی مشتریان میشود. استفاده از رینگ های متفاوت و چراغ های مات در بخش جلویی ظاهر این خودرو را اسپرت تر کرده است.

×
منو