قیمت خودرو
از
تا

قیمت تیوولی فایتر

تیوولی فایتر (Tivoli Fighter)

شرکت سانگ یانگ بار دیگر با معرفی خودرویی ویژه و جمع و جور با فضای داخلی متمایز با سایر نسخه ها پا به عرصه گذاشته است.


آگاهی از قیمت انواع تیوولی

قیمت تیوولی (همه مدل های Tivoli)

قیمت تیوولی ارمور

قیمت تیوولی الیت

قیمت تیوولی اسپشیال

قیمت تیولی سولار


معرفی تیوولی فایتر

مشخصات فنی تیوولی فایتر

تیوولی فایتر یکی دیگر از محصولات خانواده تیوولی که توسط شرکت سانگ یانگ کره جنوبی طراحی و ساخته شده است این خودرو نیز از ۶ دنده اتوماتیک تیپ ترونیک بهره می برد و در کنسول میانی خودرو اهرم تعویض دنده قرار گرفته است گیربکس این خودرو از نوع دیفرانسیل جلو بوده ، همچنین در این مدل ۴ سیلندر با آرایش مستقیم خطی قرار گرفته است تیوولی فایتر با حجم موتور ۱۴۹۷ سی سی می تواند ۱۶۳ اسب بخار قدرت تولید کند که نشان از قدرت بالای این خودرو دارد فایتر با استفاده از ۱۶ سوپاپ از عملکرد خوب و با کیفیت موتور در کلاس خودرو های کراس اور بر خوردار است. تیوولی فایتر نیز همچون بسیاری از خودرو های جهان بنزین سوز بوده و سوخت مورد نیاز خودرو به صورت GDI یعنی به وسیله تزریق مستقیم سوخت توسط انژکتور وارد موتور می کند در تیوولی فایتر نیز موتور خودرو همچون اکثر خودرو های تولید شده در دنیا در قسمت جلو خودرو قرار گرفته است. این خودرو شاسی بلند کره ای در شتاب گیری عملکرد نسبتاً خوب و مطلوبی داشته مانند در ظرف مدت 8.9 ثانیه از شتاب صفر به شتاب صد می رسد که از این نظر نسبت به سایر محصولات هم خانواده خود عملکرد بهتری و سریع تری داشته است. حداکثر سرعت در تیوولی فایتر ۱۷۵ کیلو متر در ساعت می باشد که با مصرف میانگین ۵ لیتر در هر صد کیلو متر باعث شده که فایتر در دسته خودرو های کم مصرف قرار بگیرد این خودرو از نظر استاندارد آلایندگی دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵ بوده که از کیفیت نسبتاً خوبی برخوردار است و این نشان می‌دهد که این مدل از خودرو های سانگ یانگ دوست دار محیط زیست بوده که البته امروزه بیشتر خودرو ها از استاندارد های آلایندگی نسبتاً خوبی نسبت به نسل های قبلی خودرو های تولید شده دارد و این نشان می دهد که شرکت های خودرو سازی نگرانی مجامع جهانی را نسبت به محیط زیست درک کرده اند. ظرفیت باک تیوولی فایتر ۵۰ لیتر می باشد که برای طی مسافت های نسبتاً طولانی با توجه به میزان مصرف سوخت می تواند مناسب باشد. فرمان تیوولی فایتر هیدرولیک بوده و همچنین دارای قدرت کمکی هیدرولیکی می باشد و فرمان برقی بوده و قابلیت تنظیم در سه حالت را دارد همچنین دکمه های کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان تعبیه شده است و سیستم تعلیق جلو از نوع مک فرسون و سیستم تعلیق عقب از نوع تورشن بار می باشد و از کمک فنر های هیدرولیکی در جلو و عقب خودرو استفاده شده است.

مشخصات بدنه تیوولی فایتر

خودرو سانگ یانگ تیوولی فایتر در کلاس خودرو های شاسی بلند (کراس اور) طبقه بندی می شود و یک خودرو خانوادگی محسوب می شود فایتر یک خودرو نسبتاً سبک بوده و وزن آن ۱۳۳۵ کیلو گرم می باشد این خودرو نیز مانند سایر محصولات خانواده سانگ یانگ از ابعاد نسبتاً کوچکی برخوردار است و طول آن ۴۲۲۵ میلی متر و عرض آن ۱۸۱۰ و ارتفاع آن۱۶۱۳ میلی متر می باشد و تعداد سرنشینان این خودرو شاسی بلند و جذاب ۵ نفر می باشد و تیوولی فایتر در دسته خودرو های شاسی بلند کوچک خانوادگی طبقه بندی می شود.

امکانات رفاهی تیوولی فایتر

تیوولی فایتر همانطور که گفته شد از سری خودروهای پر آپشن است که امکانات رفاهی موجود در آن رفاه و راحتی بیشتری را برای سرنشینان به ارمغان آورده است. از جمله این امکانات میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از مهمترین امکانات رفاهی تیوولی فایتر میتوان به شش عدد کیسه هوا اشاره کرد که شامل کیسه های هوای جلویی، راننده، سرنشین عقبی و جلویی ، جانبی و پرده ای اشاره کرد.
  • تیوولی فایتر که از سری خودروهای ایمن محسوب میشود دارای سیستم های ترمز ABS – EBD – ESP – ESS – ARP – TCS – ASR – HSA – HBA – HDC – BSD میباشد که شامل سیستم ترمز کمکی، کنترل کشش و پایداری هوشمند، کنترل حرکت در سربالایی و سرازیری، کروزکنترل است ، همچنین ترمز های جلویی و عقبی از نوع دیسکی خنک شونده همراه با هوا میباشد.
  • از لحاظ امنیتی و حفاظتی نیز امکانات خوبی در تیوولی فایتر وجود دارد که این خودرو را جز خودرو های خوب از این نظر قرار داده است امکاناتی نظیر سیستم قفل مرکزی و سیستم ضد سرقت ایموبلایزر است همچنین باز نمودن درب ها بدون کلید می باشد.
  • تیوولی فایتر از نظر سیستم تهویه دارای سیستم تهویه مطبوعی می باشد و سیستم تهویه به صورت کنترل اتوماتیک می باشد.
  • در بخش سیستم های صوتی دارای رادیو و قابلیت پخش سی دی می باشد و همچنین دارای پورت های ورودی آیپد کابل و یو اس بی و آ او ایکس می باشد. همچنین دارای 9 بلندگو و آمپلی فایر نیز بوده و یک نمایشگر10 اینچی مرکزی دارد.
  • شیشه ها در جلو و عقب در سانگ یانگ تیوولی فایتر به صورتی برقی بالا و پایین می شوند و آینه ها نیز برقی می باشد و قابلیت تا شوندگی دارد و چراغ های راهنما بر روی آینه قرار دارد و آینه ها که الکتروکرومیک هستند دارای گرمکن نیز میباشند. همچنین در تیوولی فایتر چراغ های جلو قابلیت تنظیم خودکار ارتفاع را دارد چراغ های عقب هم دارای سیستم مه شکن می باشد.
  • تیوولی فایتر دارای حسگر پارک خودرو عقب بوده سقف خودرو کشویی و شیشه ای ( سانروف) می باشد همچنین دارای سیستم تشخیص نقاط کور بوده و دارای کامپیوتر سفری همچنین دما سنج سنسور باران جهت فعال شدن خودکار برف پاکن ها می باشد و دارای دوربین دنده عقب هم می باشد.
  • از ویژه ترین امکانات تیوولی فایتر صندلی راننده است که برقی میباشد و قابلیت تغییر حالت در 8 جهت را دارد.
×
منو