قیمت خودرو
از
تا

قیمت تیوولی آرمور

تیوولی آرمور (Tivoli Armour)
سانگ یانگ تیوولی آرمور خودرویی که در زمره ی خودروهای مینی قرار میگیرد اما جا در جای پای بزرگان گذشته است و زیبایی و امکانات را با هم برای شما به ارمغان آورده است.

آگاهی از قیمت انواع تیوولی
قیمت تیوولی (همه مدل های Tivoli)
قیمت تیوولی الیت
قیمت تیوولی اسپشیال
قیمت تیوولی فایتر
قیمت تیولی سولار

مشخصات فنی تیوولی آرمور
سانگ یانگ تیوولی آرمور که توسط شرکت سانگ یانگ کره جنوبی طراحی و ساخته شده است از ۶ دنده اتوماتیک از نوع تیپ ترونیک بهره می برد و اهرم تعویض دنده در کنسول میانی خودرو قرار گرفته است که امکان دسترسی سریع و آسان را برای راننده فراهم کرده است خودرو تیوولی آرمور از گیربکس دیفرانسیل جلو استفاده می کند که در این مدل ۴ سیلندر با آرایش خطی مستقیم بکار گرفته شده است و این خودرو شاسی بلند جمع و جور با حجم موتور ۱۵۹۷ سی سی می تواند قدرتی معادل ۱۲۸ اسب بخار قدرت را تولید کند و با استفاده از ۱۶ سوپاپ عملکرد نسبتاً خوبی را برای موتور این خودرو در بین خودرو های کراس اور این کلاس خود فراهم آورده است. سوخت تیوولی نیز مانند بسیاری از خودرو های جهان بنزین بوده و سوخت مورد نیاز خودرو به صورت تزریق مستقیم به وسیله انژکتور و وارد موتور خودرو می شود همچنین موتور خودرو نیز مانند بیشتر خودرو های تولید شده در جهان در قسمت جلو خودرو قرار گرفته است. این خودرو کوچک کره ای اما در شتاب گیری عملکرد چندان مطلوبی در بین خودرو های همتراز نداشته و در ظرف مدت ۱۲/۲ ثانیه از شتاب صفر به شتاب صد می رسد.در تیوولی آرمور حداکثر سرعت ۱۸۱ کیلو متر در ساعت بوده که با مصرف میانگین ۷/۲ لیتر در هر صد کیلو متر خودرویی نسبتاً کم مصرف محسوب می شود و این خودرو از نظر استاندارد آلایندگی دارای استاندارد آلایندگی یورو ۶ بوده که از کیفیت نسبتاً بالا و خوبی برخوردار است و این نشان می‌دهد که سانگ یانگ تیوولی آرمور دوست دار محیط زیست بوده ظرفیت باک تیوولی ۴۷ لیتر می باشد که برای طی مسافت های نسبتاً طولانی با توجه به میزان مصرف سوخت چندان مناسب محسوب نمی شود.
مشخصات بدنه تیوولی آرمور
تیوولی آرمور جز خودرو های کلاس کراس اور کوچک (شاسی بلند جمع و جور) دسته بندی می شود و خودرویی خانوادگی است وزن آن ۱۴۱۵ کیلو گرم می باشد و از ابعاد نسبتاً جمع و جوری در بین خودرو های شاسی بلند برخوردار است و طول آن ۴۲۰۲ میلی متر و عرض آن ۱۷۹۸ و ارتفاع آن ۱۶۰۰ میلی متر طراحی و ساخته شده است و تعداد سرنشینان این خودرو شاسی بلند کره ای ۴ نفر می باشد و این مدل جز خودرو های شاسی بلند کوچک خانوادگی محسوب می شود.
امکانات رفاهی تیوولی آرمور

تیوولی آرمور دارای ۶ عدد کیسه هوا در مجموع می باشد که شامل کیسه هوا برای راننده و همچنین کیسه هوا برای سرنشین جلو و همچنین کیسه های هوای پرده ای می باشد.
تیوولی آرمور از لحاظ امنیتی و حفاظتی نیز امکانات معقولی دارد امکاناتی نظیر سیستم قفل مرکزی و سیستم ضد سرقت ایموبلایزر همچنین سیستم قفل و باز نمودن درب ها بدون کلید می باشد و همچنین جهت امنیت بهتر روشن شدن خودرو بدون کلید بوده و دارای استارت دکمه ای می باشد.
از نظر سیستم تهویه دارای سیستم تهویه مطبوعی می باشد و سیستم تهویه به صورت کنترل اتوماتیک دو منطقه ای در این خودرو می باشد.
در بخش سیستم های صوتی دارای رادیو و قابلیت پخش سی دی، دی وی دی، ام پی تری و ام پی فور می باشد و همچنین دارای مانیتور با قابلیت اتصال یو اس بی و همچنین آ او ایکس و بلوتوث می باشد. دارای ۶ بلندگو با ۲ آمپلی فایر هم می باشد.
در سانگ یانگ تیوولی آرمور صندلی راننده در ۸ حالت به صورت برقی تنظیم می شود و صندلی ها دارای سیستم پشت سری فعال در هنگام تصادف می باشد همچنین صندلی های جلو دارای سیستم گرمکن بوده و دارای روکش چرمی می باشد. صندلی های عقب دارای استراحت گاه دست به همراه جا لیوانی و روکش چرمی می باشد.
سیستم شیشه ها در جلو و عقب در تیوولی به صورتی برقی بالا و پایین می شوند و شیشه ها دارای سیستم قفل کودک می باشد. شیشه های جلو ضد اشعه بوده و شیشه ها دودی بوده و شیشه ها مجهز به سیستم تشخیص مانع در طرف راننده می باشد.
آینه ها برقی می باشد و قابلیت تا شوندگی دارد و چراغ های راهنما بر روی آینه قرار دارد و آینه ها دارای سیستم گرمکن می باشد. همچنین آینه ها مجهز به سیستم حساس به نور ای سی ام می باشد.
سیستم فرمان در تیوولی هیدرولیک بوده و دکمه های کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان تعبیه شده است.
در تیوولی چراغ های جلو از نوع دی لایت بوده و قابلیت تنظیم ارتفاع دارد همچنین چراغ های ال ای دی بوده و دارای مه شکن می باشد.
در تیوولی آرمور سنسور دنده عقب و سیستم کروز کنترل وجود دارد سنسور باران و سانروف سیستم دوربین دنده عقب و سیستم کنترل برق باطری از دیگر امکانات این خودرو جذاب کره ای یعنی تیوولی آرمور می باشد.
سیستم ترمز ها هم در جلو و هم در سیستم ترمز عقب در تیوولی آرمور از نوع دیسکی خنک شونده با هوا می باشد و در این خودرو از سیستم ترمز های پایداری همچون ترمز های دیسکی در جلو و عقب ABS-EBD همچنین از سیستم فعال ضد واژگونی ARP و سیستم پایداری الکترونیکی ESP و سیستم کمک ترمز الکترونیکی HBA و سیستم کمکی حرکت در سر بالایی HSA و سیستم ضد لغزش در سرعت ASR و همچنین سیستم ضد هرز گردی TCS بهره می برد که این امکانات خیال راننده را از هر جهت برای رانندگی با این خودرو آسوده می کند و به راننده این امکان را می دهد که با اطمینان خاطر در جاده حرکت کرده و مانور بدهد. سیستم تعلیق در تیوولی آرمور در جلو سیستم مک فرسون و در عقب سیستم میله ای چرخشی می باشد و همچنین دارای سیستم فرمان هیدرولیک با امکان تنظیم ارتفاع می باشد و نوع سیستم فرمان برقی سه حالته و دارای غربیلک ۴ شاخ به همراه روکش چرمی می باشد.و دکمه های کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان قرار دارد.

×
منو