قیمت خودرو
از
تا

قیمت تیوولی الیت

تیوولی الیت (Tivoli Elite)
تیوولی الیت خودرویی که در زمره ی خودرو های مینی قرار میگیرد که ظاهر زیبای آن به همراه فضا و جای کافی برای سرنشینان رانندگی توأم با راحتی را برای شما به ارمغان می آورد.

آگاهی از قیمت انواع تیوولی
قیمت تیوولی (همه مدل های Tivoli)
قیمت تیوولی ارمور
قیمت تیوولی اسپشیال
قیمت تیوولی فایتر
قیمت تیولی سولار

مشخصات فنی تیوولی الیت
تیوولی الیت که توسط شرکت سانگ یانگ کره جنوبی طراحی و ساخته شده است دارای ۶ دنده اتوماتیک تیپ ترونیک بوده و اهرم تعویض دنده در کنسول میانی خودرو جا گذاری شده شده است این خودرو از نوع گیربکس دیفرانسیل جلو می باشد و همچنین در این مدل ۴ سیلندر با آرایش خطی قرار گرفته است تیوولی الیت با حجم موتور ۱۵۹۷ سی سی و با توان تولید ۱۲۸ اسب بخار قدرت را دارد که با استفاده از ۱۶ سوپاپ از عملکرد نسبتاً خوب و با کیفیت موتور در این کلاس خودرو ها بر خوردار است. تیوولی الیت نیز همچون بسیاری از خودرو های جهان بنزین سوز بوده و سوخت مورد نیاز خودرو به صورت پاشش چند نقطه ای وارد موتور خودرو می شود همچنین موتور خودرو نیز مانند بیشتر خودرو های تولید شده در جهان در قسمت جلو خودرو قرار گرفته است. این خودرو جذاب کره ای در شتاب گیری عملکرد چندان مطلوبی ندارد و مانند سایر مدل های سانگ یانگ در ظرف مدت ۱۲ ثانیه از شتاب صفر به شتاب صد می رسد.

تیوولی الیت در کلاس خودرو های کراس اور (شاسی بلند) دسته بندی می شود و خودرویی خانوادگی است این خودرو نسبتاً سبک ۱۳۰۰ کیلو گرم وزن دارد و از ابعاد نسبتاً جمع و جوری برخوردار است و ابعاد آن خیلی شبیه به تیوولی آرمور می باشد و طول آن ۴۲۰۲ میلی متر و عرض آن ۱۷۹۸ و ارتفاع آن ۱۵۹۹ میلی متر می باشد و تعداد سرنشینان این خودرو شاسی بلند و خوش سواری ۴ نفر می باشد و این مدل جز خودرو های شاسی بلند کوچک خانوادگی محسوب می شود.
عملکرد تیوولی الیت
تیوولی الیت با داشتن حداکثر سرعت ۱۷۵ کیلو متر در ساعت بوده که با مصرف میانگین ۷/۲ لیتر در هر صد کیلو متر موجب شده که این خودرو در دسته خودرو های نسبتاً کم مصرف قرار بگیرد این خودرو از نظر استاندارد آلایندگی دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵ بوده که از کیفیت نسبتاً خوبی برخوردار است و این نشان می‌دهد که این مدل از خودرو های سانگ یانگ دوست دار محیط زیست بوده ظرفیت باک آن ۴۷ لیتر می باشد که برای طی مسافت های نسبتاً طولانی با توجه به میزان مصرف سوخت خیلی مناسب نمی باشد.
امکانات رفاهی تیوولی الیت

خودرو تیوولی الیت دارای 6 کیسه های هوا که شامل کیسه هوا برای راننده و همچنین کیسه هوا برای سرنشین جلو و همچنین کیسه های هوای جانبی و کیسه های هوای پرده ای و همچنین سیستم پشت سری فعال می باشد که ایمنی نسبتاً قابل قبولی را برای این خودرو فراهم کرده است. و در هنگام رانندگی آرامش خاطر برای کاربران فراهم می آورد.
از لحاظ امنیتی و حفاظتی نیز امکانات خوبی در تیوولی الیت وجود دارد که این خودرو را جز خودرو های خوب از این نظر قرار داده است امکاناتی نظیر سیستم قفل مرکزی و سیستم ضد سرقت ایموبلایزر است همچنین باز نمودن درب ها بدون کلید می باشد و جهت امنیت بهتر روشن شدن خودرو بدون کلید بوده و دارای استارت دکمه ای می باشد.
تیوولی الیت از نظر سیستم تهویه دارای سیستم تهویه مطبوعی می باشد و سیستم تهویه به صورت کنترل اتوماتیک می باشد.
در بخش سیستم های صوتی دارای رادیو و قابلیت پخش سی دی می باشد و همچنین دارای پورت های ورودی آیپد کابل و یو اس بی و آ او ایکس می باشد. همچنین دارای ۶ بلندگو و آمپلی فایر نیز بوده و یک نمایشگر مرکزی دارد.
در تیوولی الیت صندلی های جلو به صورت قابلیت تنظیم در ۸ حالت به صورت برقی را دارد و دارای گرمکن بوده صندلی های عقب دارای استراحتگاه و جا لیوانی می باشد. و صندلی ها دارای روکش چرمی است.
سیستم شیشه ها در جلو و عقب در سانگ یانگ تیوولی به صورتی برقی بالا و پایین می شوند و آینه ها برقی می باشد و قابلیت تا شوندگی دارد و چراغ های راهنما بر روی آینه قرار دارد و آینه ها دارای سیستم گرمکن می باشد. همچنین آینه ها الکتروکرومیک می باشد.
در تیوولی الیت چراغ های جلو قابلیت تنظیم خودکار ارتفاع را دارد چراغ های عقب هم دارای سیستم مه شکن می باشد
تیوولی الیت دارای سنسور پارک خودرو عقب بوده سقف خودرو کشویی و شیشه ای ( سانروف) می باشد همچنین دارای سیستم تشخیص نقاط کور بوده و سیستم کروز کنترل دارد دارای کامپیوتر سفری همچنین دما سنج سنسور باران جهت فعال شدن خودکار برف پاکن ها می باشد و دارای دوربین دنده عقب هم می باشد.
فرمان تیوولی الیت هیدرولیک بوده و فرمان دارای قدرت کمکی هیدرولیکی بوده و فرمان از نوع تلسکوپی با تنظیم دو حالته می باشد و دکمه های کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان قرار دارد.
سیستم تعلیق جلو از نوع مک فرسون بوده و تعلیق عقب از نوع سیستم چند اتصالی ( مولتی لینک) می باشد.
در خودرو تیوولی الیت نیز مانند بسیاری از خودرو های جهان ترمز جلو از نوع دیسکی خنک شونده با هوا بود و سیستم ترمز عقب هم مثل ترمز جلو از نوع دیسکی خنک شونده با هوا می باشد همچنین از سیستم های ترمز پایدارABS-EBD-ESP و همچنین سیستم کنترل پایدار ترکشن بهره می برد که این سیستم های پایداری ترمز باعث بهبود عملکرد ترمز شده و عملکرد نسبتاً قابل قبولی را در این بخش برای این خودرو کره ای فراهم آورده است و این امر باعث خاطر جمع بودن راننده در هنگام سواری با این محصول شده است.

×
منو