فروش اقساطی مینی ( mini )

کمپانی مینی ( mini ) یک کمپانی خودروسازی انگلیسی می باشد که در حال حاضر مالکیت آن به طور کامل در دست کمپانی بی ام و قرار دارد. مینی سعی می کند خودروهایی بسازد که هیچ کمپانی دیگری شبیه به آنها نیست. از جمله معروف ترین خودروهای این کمپانی می توان به مینی ماینر اشاره نمود که خودروی بسیار کوچک و متفاوت است و در فیلم های معروف مستربین از آن استفاده شده است. از جمله ویژه ترین خودروهای حال حاضر کمپانی می توان به مینی کانتریمن، مینی کلابمن، مینی کوپر و مینی هاچ اشاره نمود. مینی کوپر نیز شامل نمونه ی کوپه و کانورتیبل نیز می باشد که از محبوبیت بسیار زیادی نیز برخوردار است. برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی مینی فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اتوخسروانی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند. پیش از ادامه، راهنمای زیر را مطالعه کنید.

“در صورتی که قصد اطلاع از خرید اقساطی برندهای دیگر را دارید رو لینک زیر کلیک کنید”

خرید اقساطی خودرو

 

“برای اطلاع از قیمت خودروهای کارکرده و صفر روی لینک زیر کلیک کنید”

قیمت خودروی کارکرده و صفر

فرم درخواست خرید اقساطی مینی

فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت کارشناسان و متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

مینی کانتری من اقساطی

فروش اقساطی مینی کانتری‌من

کانتری من از بسیاری جهات شبیه BMW X1 دارد که مسئله ی عجیبی نیست. نسخه ای از کانتری من که توسط پرشیا خودرو به کشورمان وارد می‌شود دارای موتور 2000 سی سی توربو با 189 اسب بخار نیرو و 280 نیوتن متر گشتاور و شتاب  7.2 ثانیه برساند. این خودروی 4 چرخ محرک، دارای گیربکس 8 سرعته اتوماتیک است که نوید دهنده ی عملکرد قابل قبول کانتری من در آفرود خواهد بود. فضای صندوق همراه بوده با خم کردن صندلی ها این خودرو را به یک ماشین خانوادگی تبدیل کرده است. در داخل یک نمایشگر مشاهده میکنیم که دور آن دایره ای است که بر اساس شرایط رنگ عوض می‌کند.

مینی کلاب من اقساطی

فروش اقساطی مینی کلاب من

کلاب من دارای فضای مناسب و زیادی است که به همین سبب میتوانیم آنرا خودرویی خانوادگی بدانیم. از لحاظ فنی کلاب من بسیار شبیه کانتری من است. دارای از موتور 2000 سی سی با 189 اسب بخار قدرت و 280 نیوتن متر گشتاور، شتاب 7.2 ثانیه، نهایت سرعتش به 228 کیلومتر بر ساعت و گیربکس 8 سرعته اتوماتیک است. به طور میانگین 5.8 لیتر در هر 100 کیلومتر می‌سوزاند. اولین نکته که در کابین همان رینگ وسطی است که درونش هم نمایشگر قرار داده شده است و با دو دریچه ی هوا احاطه شده است که دورشان یک نوار متالیک میگذرد. در صندلی ها هم شاهد استفاده از چرم مرغوب هستیم و دارای فضای بزرگی است.

مینی کوپر S اقساطی

فروش اقساطی مینی کوپر S

مینی کوپر نسخه  S که ما بررسی میکنیم دارای موتور 2000 سی سی توربو است با 189 اسب بخار قدرت و 280 نیوتن متر گشتاور، شتاب 6.8 ثانیه، نهایت سرعت  230 کیلومتر در ساعت و گیرکس 6 سرعته است. این خودرو به طور میانگین 5.4 لیتر در هر 100 کیلومتر سوخت مصرف میکند. در کابین مینی کوپر S شاهد طراحی دایره ای تری نسبت به کانتری من و کلاب من هستیم به طوریکه علاوه بر آن رینگ وسطی که درونش نمایشگر قرار گرفته است، دو دریچه هوای دایره ای می‌بینیم. از نظر فضا هم با اینکه کوپر S یک هاچبک به حساب می آید اما  رضایت بخش عمل می‌کند و فضای مناسبی در اختیار 4 بزرگسال می‌گذارد.

نظرات مشتریان اتوخسروانی Autokhosravani

سوالات متداول درباره مینی

×
منو