فروش اقساطی نیسان (Nissan)

نیسان ( nissan ) در گذشته با نام داتسون تولیدات خود را ارئه می کرد که در ایران هم خودروی محبوبی بود و شاید خیلی ها ندانند که نیسان برای حضور در بازار آمریکا، شرکت خودروسازی اینفینیتی را به عنوان تولیدکننده‌ی انحصاری خودروهای لوکس خود راه‌اندازی کرد. پیش از ادامه توضیحات، برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی نیسان فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اتوخسروانی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.  شهرت نیسان در بخاطر نیسان جونیور ( نیسان آبی ) و نیسان پاترول است که که با وجود اینکه بیش از 25 سال از تولید آنها می گذرد هنور کار می کنند و خرید و فروش می شود! «قدرت از درون می‌آید» این عبارتی‌ست که برای تمام کارکنان نیسان، شعاری آشنا‌ست. پیش از ادامه، راهنمای زیر را مطالعه کنید.


قیمت روز انواع مدل های Nissan

قیمت نیسان (همه مدل های Nissan)

قیمت ایکس تریل

قیمت مورانو

قیمت جوک


فرم درخواست خرید اقساطی نیسان

فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت کارشناسان و متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

خرید اقساطی نیسان جوک

فروش اقساطی جوک

بازار ایران شاهد حضور دو نمونه ۱۱۷ و ۱۹۰ اسب بخاری هستیم که هر دو نمونه از موتور ۱۶۰۰ سی سی بهره می برند. اما نمونه ارزانتر از تنفس طبیعی و نمونه گرانتر ۱۹۰ اسب بخاری با موتور توربو عرضه می‌شوند. نمونه ۱۶۰۰ سی سی تنفس طبیعی دارای ۱۱۷ اسب بخار قدرت و ۱۵۸ نیوتن متر گشتاور است.

خرید اقساطی ایکس تریل

فروش اقساطی ایکس تریل

ایکس تریل در بازارهای جهانی با موتورهای بسیار گوناگونی عرضه می شود. اما در بازار ایران مدل ۲۵۰۰ سی سی با تنفس طبیعی عرضه شده که از ۱۷۱ اسب بخار قدرت و ۲۳۳ نیوتن متر گشتاور بهره می برد. همگام شدن این موتور با جعبه دنده ی پیوسته CVT موجب شده این خودروی ۱۶۰۰ کیلوگرمی بتواند ظرف 10.5 ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و حدود ۹ لیتر بنزین در هر ۱۰۰ کیلومتر مصرف نماید.

×
منو