فروش اقساطی نیسان ( nissan)

نیسان ( nissan ) در گذشته با نام داتسون تولیدات خود را ارئه می کرد که در ایران هم خودروی محبوبی بود و شاید خیلی ها ندانند که نیسان برای حضور در بازار آمریکا، شرکت خودروسازی اینفینیتی را به عنوان تولیدکننده‌ی انحصاری خودروهای لوکس خود راه‌اندازی کرد. پیش از ادامه توضیحات، برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی نیسان فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اتوخسروانی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.  شهرت نیسان در بخاطر نیسان جونیور ( نیسان آبی ) و نیسان پاترول است که که با وجود اینکه بیش از 25 سال از تولید آنها می گذرد هنور کار می کنند و خرید و فروش می شود! «قدرت از درون می‌آید» این عبارتی‌ست که برای تمام کارکنان نیسان، شعاری آشنا‌ست. پیش از ادامه، راهنمای زیر را مطالعه کنید.

“در صورتی که قصد اطلاع از خرید اقساطی برندهای دیگر را دارید رو لینک زیر کلیک کنید”

خرید اقساطی خودرو

 

“برای اطلاع از قیمت خودروهای کارکرده و صفر روی لینک زیر کلیک کنید”

قیمت خودروی کارکرده و صفر

فرم درخواست خرید اقساطی نیسان

فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت کارشناسان و متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

فروش اقساطی نیسان جوک

نیسان جوک اقساطی

بازار ایران شاهد حضور دو نمونه ۱۱۷ و ۱۹۰ اسب بخاری هستیم که هر دو نمونه از موتور ۱۶۰۰ سی سی بهره می برند. اما نمونه ارزانتر از تنفس طبیعی و نمونه گرانتر ۱۹۰ اسب بخاری با موتور توربو عرضه می‌شوند. نمونه ۱۶۰۰ سی سی تنفس طبیعی دارای ۱۱۷ اسب بخار قدرت و ۱۵۸ نیوتن متر گشتاور است. شتاب آن برای صفر تا صد 11.5 ثانیه به طول می انجامد و مصرف میانگین آب حدود ۶ میلیون لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. نمونه ۱۶۰۰ سی سی توربو شارژ با قدرت ۱۹۰ اسب بخار قدرت و ۲۴۰ نیوتن متر گشتاور عرضه می شود.

فروش اقساطی نیسان ایکس تریل

نیسان ایکس تریل اقساطی

ایکس تریل در بازارهای جهانی با موتورهای بسیار گوناگونی عرضه می شود. اما در بازار ایران مدل ۲۵۰۰ سی سی با تنفس طبیعی عرضه شده که از ۱۷۱ اسب بخار قدرت و ۲۳۳ نیوتن متر گشتاور بهره می برد. همگام شدن این موتور با جعبه دنده ی پیوسته CVT موجب شده این خودروی ۱۶۰۰ کیلوگرمی بتواند ظرف 10.5 ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و حدود ۹ لیتر بنزین در هر ۱۰۰ کیلومتر مصرف نماید. در داخل خودرو نیز همچون بیرون خودرو شاهد طراحی فوق العاده اسپرت و جوان پسند هستیم.

نظرات مشتریان اتوخسروانی Autokhosravani

سوالات متداول درباره نیسان

×
منو