شعبه آمل اتوخسروانی افتتاح شد

شعبه آمل اتوخسروانی در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ (جمعه، ۲۴ آذرماه ۱۴۰۲) با حضور آقای علی خسروانی، مدیرعامل مجموعه اتوخسروانی، و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد. این شعبه در بلوار کمربندی آمل واقع شده است.

در شعبه آمل اتوخسروانی انواع خودروهای وارداتی و داخلی از برندهای مختلف از جمله بنز، بی ام و، پورشه، رنو، کیا، هیوندای و … به فروش می رسد. همچنین خدماتی مانند کارشناسی خودرو، فروش اقساطی بدون نیاز به ضامن، حمل رایگان خودرو به مقصد و تحویل درب منزل نیز در این شعبه ارائه می شود.

افتتاح شعبه آمل اتوخسروانی، گامی مهم در راستای توسعه این مجموعه و ارائه خدمات به مشتریان در سراسر کشور است. این شعبه با امکانات و خدماتی که ارائه می دهد، می تواند گزینه مناسبی برای خرید خودرو برای مشتریان ساکن آمل و شهرهای اطراف باشد.

در ادامه به برخی از جزئیات افتتاح این شعبه اشاره می شود:

* علی خسروانی، مدیرعامل اتوخسروانی، در مراسم افتتاح این شعبه گفت: “هدف ما از افتتاح شعب جدید، ارائه خدمات یکسان به مشتریان در سراسر ایران است. ما قصد داریم تا به زودی در سراسر ایران شعب خود را گسترش دهیم و حتی امکان افتتاح شعب برون مرزی را نیز در نظر داریم.”
* وی همچنین افزود: “ما در شعب اتوخسروانی، خدمات ویژه ای مانند گارانتی سه گانه، فروش اقساطی بدون نیاز به ضامن و حمل رایگان خودرو به مقصد را ارائه می دهیم. این خدمات باعث می شود تا مشتریان با خیال راحت و آسوده خرید خودرو خود را انجام دهند.”

در مراسم افتتاح شعبه آمل اتوخسروانی، همچنین از خودروهای خاص این مجموعه نیز رونمایی شد. این خودروها شامل نسخه های کلاسیک از برندهای آمریکایی و اروپایی بودند.

در روزهای آتی گزارشات تصویری از مراسم افتتاحیه این شعبه در این صفحه بارگزاری خواهد شد.

نشانی شعبه مولتی برند آمل اتوخسروانی:

آمل، بلوار بسیج، نبش لاله 30 پلاک 347

شماره تماس شعبه مولتی برند آمل اتوخسروانی:

01143291567

01143291569

مقالات مرتبط

افزودن دیدگاه

×
منو