Volkswagen IDR، رکورد شکنی به سبک آلمانی ها

سریع ترین خودروی 2019

ثبت رکورد سرعت جاده ای از دیر باز برای خودرو سازان از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. ثبت رکورد سرعت در جاده و شرایط استانداردی بررسی و اندازه گیری می شود. این بررسی ها در پیستی به نام نوربر رینگ در آلمان انجام می گیرد.

شرکت خودروسازی آلمانی فولکس واگن (Volkswagen) در تدارک ساخت یک خودروی الکتریکی مدرن است. نمونه های شبیه سازی این تکتولوژی توانسته در تست سرعت جاده ای نتایج بسیار خوبی را به دست آورد. نمونه اولیه ماشین الکتریکی فولکس واگن در سال جاری رونمایی شده است.

در حالی که جزئیات دقیقی از فناوری جدید ماشین الکتریکی فولکس واگن فاش نشده ولی به نظر می رسد برنامه هایی برای انجام تست های سرعت در ماه های آینده در حال برنامه ریزی باشد.

طبق گزارش های رسیده هدف از انجام آزمایش های تکمیلی روی ماشین الکتریکی فولکس واگن ثبت رکورد سرعت جدید در وسایل نقلیه موتوری است. تولید این نمونه در سه ماهه سوم سال 2019 نهایی خواهد شد.

فولکس واگن

رکورد داران فعلی

منابع آگاه گزارش داده اند که آزمایشات شبیه سازی شده اولیه از ” ماشین الکتریکی فولکس واگن ” نشان دهنده شکستن رکورد سرعت جاده ای است. رکورد سرعت جاده ای هم اکنون در دست شرکت اتوموبیل سازی پورشه (Hybrid Evo) می باشد.

رکورد جاده ای اتوموبیل های الکتریکی با زمان 6 دقیقه 45.90 ثانیه توسط شرکت چینی Nio به ثبت رسیده است. این رکورد توسط شرکت پورشه شکسته شد. شرکت اتوموبیل سازی پورشه با خودروی الکتریکی جدید خود (Hybrid Evo) توانست رقیب چینی را از میدان به در کند.

پورشه با ثبت رکورد جاده ای 5 دقیقه 19.55 ثانیه رکوردار سرعت ماشین های الکتریکی در جهان است. سرعت متوسط پورشه در این آزمایش 145.3 مایل در ساعت به ثبت رسیده که تا کنون دست نخورده باقی مانده است. منابع آگاه گمان می کنند  نمونه شبیه سازی شده ماشین الکتریکی فولکس واگن بتواند رکورد بهتری را به ثبت برساند.

رکورد سرعت فولکس واگن موتور اسپرت

به گفته یک شرکت اتوموبیل سازی حاضر در رکوردگیری سرعت جاده ای(Nürburgring)  ماشین الکتریکی فولکس واگن در شرایط شبیه سازی شده توانسته سرعت کمتر از 5 دقیقه و 30 ثانیه را به ثبت برساند. البته هنوز هیچ گزارش رسمی در این مورد این موضوع را تایید نکرده است.

خودروی جدید شرکت فولکس واگن (Volkswagen Motorsport) به دلیل شرایط آیرودینامیکی بالایی که دارد می تواند سرعت های بالاتر از 150 مایل در ساعت را به راحتی طی کند. تغییرات و اصلاحات زیادی روی سیستم الکتریکی این خودرو انجام شده تا در شرایط مختلف عملکرد بهینه ای داشته باشد.

volkswagen

رومن دیوما (Romain Dumas ) برنده چهار دوره مسابقات جاده ای سرعت، رانندگی ماشین الکتریکی فولکس واگن را در این آزمون بر عهده خواهد داشت. دیوما راننده اصلی شرکت پورشه در مسابقات جاده ای است و توانسته جوایز متعددی را کسب کند.

مسابقات Nürburgring  در طی ماه های می تا ژوئن با توجه به شرایط آب و هوایی برگزار می شود. اتوموبیل های شرکت کننده در این مسابقات همگی از فناوری های جدید و پیشرفته استفاده می کنند و نتیجه این مسابقات تاثیر زیادی در افزایش فروش خودرو در سطح بین المللی دارد.

سریع ترین خودروی 2019

نتایج رسمی رکورد سرعت فولکس واگن volkswagen

ماشین الکتریکی فولکس واگن تولید جدید شرکت Volkswagen قصد دارد نتایج این مسابقات را در سال آینده تغییر دهد. به گفته منابع آگاه فولکس واگن در تاریخ 22 و 23 ژوئن سال 2019 به صورت رسمی رکورد به دست آمده از خودروی الکتریکی جدید خود را اعلام خواهد کرد.

رکورد سرعت 2019

از هم اکنون منتظر نتایج نهایی این مسابقات و مشخص شدن بهترین اتوموبیل الکتریکی سال هستیم.

به نظر شما لقب سریع ترین خودروی الکتریکی جهان از آن کدام شرکت خواهد شد؟؟

مقالات مرتبط

افزودن دیدگاه

×
منو