فروش اقساطی جک ( Jac )

کمپانی جک ابتدا کامیون های تجاری تولید می کرد. اما از سال 2000 شروع به تولید خودروهای سواری در کلاس های مختلف کرد. سال 2007 میلادی، اخذ تاییدیه دولتی برای تولید خودروهای سواری را گرفت ولی از همان اوال دهه 2000 میلادی و با هدف توسعه خط تولید محصولات خود همکاری نزدیکی با هیوندای موتورز داشت. (هنوز هم شباهت های زیادی در طراحی محصولات امروزی این شرکت با هیوندای احساس می شود.) پیش از ادامه توضیحات، برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی جک فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اتوخسروانی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند. در سال 2003 جک شروع به مونتاژ محصولات هیوندای کرد. البته تنها شامل خودروهای چند کاربردی یا مولتی پرپس بود که همان نیز پیش از شروع سال 2007 خاتمه یافت. در سال 2009 خبر از احتمال ادغام جک و چری به گوش ها رسید. ولی جک تمایلی به قرار گرفتن زیر چتر پوششی شرکت بزرگ‌تر مانند چری ندارد. در حال حاضر JAC حضور پررنگی در ایران دارد و محصولاتش توسط کرمان موتور وارد یا مونتاژ می شود. همچنین اکنون یکی از دهگانه ی شرکت های خودروساز موفق چین است. فراموش نکنیم که JAC نیز مانند خودروسازان اصلی کشورمان کاملا دولتی است ولی همچنان شاهد پیشرفت روزافزون آن هستیم. پیش از ادامه، راهنمای زیر را مطالعه کنید.


برای دسترسی سریع تر به صفحات مرتبط از راهنمای زیر استفاده کنید:

قیمت جک (همه مودل های برند جک در ایران)

قیمت جک اس5 95

قیمت جک اس5 96

قیمت جک اس5 97

قیمت جک اس5 98

قیمت جک اس5 99

فرم درخواست خرید اقساطی جک

فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت کارشناسان و متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

نمای جلوی جک جی4

فروش اقساطی جک j4

یک موتور ۱۵۰۰ سی سی چهار سیلندر در قلب این خودرو جای گرفته است که می تواند برای آن ۱۰۳ اسب بخار قدرت و ۱۴۶ نیوتن متر گشتاور را به ارمغان بیاورد. این موتور با یک جعبه دنده اتوماتیک پیوسته یا CVT همگام شده است. که نیرو را به چرخ های جلو انتقال می دهد.جک جی ۴ از استاندارد آلایندگی یورو ۵ بهره می برد و مصرف بنزین آن ۵.۸ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر است که عدد بسیار مناسبی محسوب می شود شتاب صفر تا صد این خودرو ۱۳.۵ ثانیه طول می‌کشد و حداکثر سرعت آن ۱۸۰ کیلومتر در ساعت است.

جک اس3 اقساطی

فروش اقساطی جک S3

در قلب این خودروی کراس آور زیبا یک پیشرانه ۱۶۰۰ سی‌سی ۴ سیلندر قرار گرفته که می تواند برای آن ۱۰۷ اسب بخار قدرت و ۱۵۵ نیوتن متر گشتاور ایجاد کند. این موتور با یک جعبه دنده اتوماتیک پیوسته یا CVT همگام شده و نیرو را به چرخ های جلو انتقال می دهد. این موتور هرچند چندان قوی نیست اما باید گفت می تواند شتاب ۱۰.۸ را برای S3 به ارمغان آورد. که شتاب قابل قبولی برای یک خودرو کراس آور محسوب می‌شود و نمی‌توان آن را از این لحاظ ضعیف دانست.

جک اس5 اقساطی

فروش اقساطی جک S5

شاید بتوان بزرگ نقطه قوت جک s۵ را مشخصات فنی آن دانست. زیرا با یک موتور ۲۰۰۰ سی سی توربوشارژ که از استاندارد آلایندگی یورو ۵ بهره می برد می‌تواند ۱۷۵ اسب بخار قدرت در اختیار راننده قرار دهد. نمومه دنده اتوماتیک و دنده دستی هر دو از جعبه دنده ۶ سرعته بهره می برند. نمونه اتوماتیک خودرو از جعبه دنده دو کلاچه بهره می برد که از پیشرفته ترین انواع جعبه دنده به حساب می آید و نقطه ی قوتی برای جک S5  محسوب می شود.

نظرات مشتریان درباره اتوخسروانی Autokhosravani

سوالات متداول درباره جک

×
منو