آپدیت های سنگینی از SUV تلوراید کیا مدل 2023 منتشر شده است

آپدیت های سنگینی از SUV تلوراید کیا مدل 2023 منتشر شده است

اولین نمایش در 13 آوریل

آیا شما هم خبر های مربوط به شرکت تولید کننده خودرو کیا را دنبال می کنید؟ این شرکت یکی از قوی ترین شرکت های تولید کننده SUV در دنیا به حساب می آید که محصولاتش به شدت محبوب شده اند.  SUV تلوراید کیا مدل 2023 آپدیت های فوق العاده ای را دریافت کرده است. پرچمدار جدید شرکت کیا به علت دارا بودن یک سری ویژگی های خاص و کلیدی به شدت محبوب شده است.

البته، شما باید به این مسئله هم توجه داشته باشید که این ویژگی های کلیدی هم مربوط به ظاهر این خودرو هستند و هم قدرت نهایی آن را درگیر می نمایند. در نتیجه، این خودرو می تواند برای همه افراد با سلایق مختلف مناسب باشد. این ماشین صفحه نمایش لمسی جدیدی را در خود جای داده و طراحی آن نسبتا شبیه به کانسپت 2016 است. اگر شما هم دوست دارید تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه دریافت کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

آپدیت های سنگینی از SUV تلوراید کیا مدل 2023 منتشر شده است

معرفی به روز رسانی جدید کیا

طی بازه های زمانی مختلف، شرکت کیا توضیحات مختصری را در مورد SUV تلوراید ارائه کرده بود، و در نهایت SUV تلوراید کیا اولین آپدیت بزرگ و جنجالی خود را دریافت کرد. این ماشین در زمان های گذشته مقداری بازبینی داشته است، و هم اکنون توانسته تا تغییرات مهمی را به نمایش بگذارد. این تغییرات باعث شده اند تا طول عمر این نسل افزایش پیدا کند.

SUV تلوراید کیا مدل 2023 برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک در 13 آوریل 2022 نمایش داده می شود. این ماشین در دو نسخه فیس لیفت شده و X-pro عرضه خواهد شد. جالب است بدانید هر کدام از این مدل ها فناوری ها و تجهیزات فوق العاده ای دارند. این ماشین جالب همراه با هیوندای پلیسید در اپل بزرگ نمایش داده شده است. طول عمر این ماشین نسبت به مدل های پیشین خود افزایش داشته و به زودی در نمایشگاه های معتبر آمریکایی معرفی می شود.

آپدیت های سنگینی از SUV تلوراید کیا مدل 2023 منتشر شده است

بررسی SUV جدید این برند از نظر ویژگی های ظاهری و قدرتی

شاید برایتان جالب باشد بدانید که  SUV تلوراید کیا از نظر ظاهری شباهت های نسبتا زیادی را با مدل 2016 دارد. مخصوصا شکل ظاهری این محصول از قسمت جلویی خیلی شبیه به مدل 2016 است. در قسمت داخلی این محصول هم تغییرات خاصی اعمال شده است. تلوراید با استفاده از کانسپت سال 2023 طراحی شده است. این محصول یک سیستم اطلاعاتی سرگرمی دارد که صفحه عریض آن باعث شده تا محبوبیت این ماشین افزایش پیدا کند. همچنین این مدل یک صفحه عریض همچون EV6 را نیز در خود جای داده است.

آپدیت های سنگینی از SUV تلوراید کیا مدل 2023 منتشر شده است

شرکت کیا در ساخت این ماشین لوکس تا حد ممکن تعداد دکمه ها را کاهش داده است. چرا که کمتر کردن میزان دکمه ها لوکس بودن ماشین را افزایش می دهد. این محصول از قابلیت های آفرودی بالایی نیز برخوردار است. کیا تلوراید فیس لیفت شده همچنان در پیکربندی های هفت و هشت نفره عرضه می شود و در مدل های رده بالا، طرحی به صورت تمام چرخ متحرک دارد. موتور 3.8 لیتری V6 موجود درون این ماشین که حدود 295 اسب بخار قدرت تولید می کند، به احتمال زیاد قابل حمل خواهد بود، در حالی که این محصول از یک عدد پیشرانه هیبریدی نیز استفاده می کند.

مدل پرو SUV تلوراید کیا دارای نمای بیرونی با یک تم، تیره جذاب است. چرخ های بزرگتری و کنتراست بهتر در قسمت داخلی از جمله مهم ترین ویژگی های این خودرو به حساب می آیند. ولی بازم هم ممکن است که در آینده این مدل تغییراتی را داشته باشد.

جهت گرفتن قیمت روز خودروهای بازار به صورت کاملا رایگان با کارشناسان اتوخسروانی در ارتباط باشید.

آپدیت های سنگینی از SUV تلوراید کیا مدل 2023 منتشر شده است

مقالات مرتبط

افزودن دیدگاه

×
منو