قیمت خودرو
از
تا

قیمت سراتو مونتاژ

سراتو مونتاژ

نسل دوم سراتو در سال ۲۰۰۸ رونمایی شد و به دلیل طراحی بسیار جذاب به نسبت نسل اول خیلی سریع در کشورهای مختلف دنیا محبوب شد. این نسل از سراتو در بازار ایران هم بسیار پرطرفدار بود و توانست فروش خوبی کسب کند تا جایی که بعد از حذف این ماشین در سال ۲۰۱۳ از خط تولید شرکت کیا، کمپانی سایپا تصمیم گرفت در یک همکاری نزدیک این مدل از سراتو را در بازار ایران مونتاژ کند. کیا سراتو سایپا در اصل همان نسخه های مونتاژی نسل دوم کیا سراتو میباشد که با تغییر برخی امکانات و آپشن های رفاهی توسط سایپا مونتاژ و عرضه شده است.


لینک های بخش های مهم مرتبط به سراتو مونتاژی

قیمت سراتو 94

قیمت سراتو 95

قیمت سراتو 96

قیمت سراتو 97

قیمت سراتو 98

قیمت سراتو وارداتی (همه مدل های وادراتی)


سراتو مدل 95

تنها بعد از ۵ سال یعنی در سال ۲۰۰۸ نسل دوم سراتو رونمایی شد که طراحی آن بسیار دوست داشتنی تر از نسل اول بود.همین طراحی جذاب و اضافه شدن امکانات رفاهی و آپشن های بیشتر موجب شد نسل دوم سراتو بسیار بیشتر از نسل اول مورد توجه قرار بگیرد. بعد از ۵ سال کمپانی کیا تصمیم گرفت نسل سوم را رونمایی نماید اما موفقیت های بیشمار نسل دوم باعث شد کمپانی هایی مثل سایپا تصمیم به مونتاژ این مدل بگیرند. کمپانی سایپا با یک همکاری مشترک از سال ۱۳۹۳ خط مونتاژ کیا سراتو را راه اندازی کرد و این ماشین را تحت عنوان سراتو سایپایی وارد بازار نمود که تا سال ۱۳۹۹ نیز این فعالیت ادامه داشت.

سراتو مدل 96

کیا سراتو برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ روی خط تولید قرار گرفت و تا به حال ۴ نسل از این خودرو به بازارهای جهانی عرضه شده اند. نسل دوم کیا‌سراتو در سال ۲۰۱۳ از خط تولید این شرکت کنار گذاشته شد و یک سال بعد سایپا  تصمیم گرفت این نسل را در بازار ایران عرضه کند. هرچند مدل‌های مونتاژی از لحاظ کیفیت ساخت و سطح آپشن نتوانستند در سطح نمونه های وارداتی ظاهر شوند اما با این حال جزء خودروهای با کیفیت وارداتی به حساب می آیند.

سراتو مدل 97

سراتو برای اولین بار در سال 2003 روی خط تولید قرار گرفت و نسل دوم آن در سال ۲۰۰۸ معرفی و عرضه شد. در سال ۲۰۱۳ کیا نسل سوم سراتو را رونمایی کرد و نسل دوم از خط تولید خارج شد. بعد از این اتفاق کمپانی سایپا تصمیم گرفت نسل دوم سراتو که بسیار مورد توجه قرار گرفته بود را در ایران مونتاژ کند. به این شکل سراتو سایپایی تولید شد که در اصل همان نسخه مونتاژ شده نسل دوم سراتو در ایران است.

سراتو مدل 98

بعد از ۵ سال سایپا تصمیم گرفت باز هم سراتو را جذاب تر کند و نسل سوم این خودرو را روانه‌ی بازار کرد. اما با توجه به محبوبیت قابل توجه نسل دوم این خودرو در ایران، سایپا تصمیم گرفت مونتاژ این مدل را به دست بگیرد و بیش از ۶ سال کیا سراتو سایپایی را به بازار عرضه کرد. در تمام این شش سال سراتو سایپایی جزء پرفروش ترین و محبوب ترین ماشینهای مونتاژ ایران بوده است که دلایلی مثل طراحی مناسب و کیفیت قابل قبول باعث چنین فروش بالایی شده اند.

×
منو